9.5 C
Alba Iulia
Субота, 24 Липня, 2021

Харківський політехнічний інститут спільно з англійською компанією проводитимуть наукові дослідження у галузі обробки металів

 • НТУ «ХПІ» та компанія Micas Simulations Ltd. (Оксфорд, Великобританія) починають спільні наукові дослідження у галузі обробки металів тиском (ОМТ). Вчені також будуть обмінюватися досвідом та науковими результатами у зазначеній сфері.

  Це передбачено договором про партнерство та співробітництво, який підписали 1 червня 2018 року ректор університету професор Євген Сокол і директор компанії Микола Біба. Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на прес-службу ХПІ.

  Від НТУ «ХПІ» на зустрічі також були присутні: проректор з науково-педагогічної роботи професор Геннадій Хрипунов, завідувач кафедри обробки металів тиском доктор технічних наук Віталій Чухліб, заступник начальника відділу міжнародних зв’язків Олександр Василюк.

  Згідно з підписаною угодою, компанія Micas передала ХПІ в безоплатне користування (терміном на один рік) програмний комплекс QForm, який успішно застосовується на заводах і в багатьох зарубіжних університетах.

  Завдяки цьому студенти, аспіранти і співробітники нашого вишу зможуть використовувати програмний комплекс QForm для моделювання процесів ОМТ в процесі навчання і для проведення своїх наукових досліджень, — зазначив ректор НТУ «ХПІ» Євген Сокол.

  З використанням цього програмного забезпечення в ХПІ також будуть розроблятися навчальні програми, нові моделі матеріалів і процесів.

  Результати своїх спільних досліджень вчені ХПІ і компанії Micas презентуватимуть у наукових публікаціях, на конференціях, форумах та ін.

  У рамках візиту в ХПІ директор компанії Micas Simulations Ltd. Микола Біба також провів для політехніків відкриту лекцію «Досвід застосування програми QForm для моделювання процесів ОМТ в промисловості, освіті та дослідженнях». Захід відбувся в Науково-технічній бібліотеці університету.

  Компанія Micas Simulations Ltd. займається розробкою програмного забезпечення для моделювання процесів ОМТ. Третина фахівців компанії має наукові ступені кандидатів і докторів наук. Програмне забезпечення QForm поширюється по всьому світу через мережу представництв, програми доступні вісьмома мовами і використовуються в більш ніж 30 країнах світу.


  Про допомогу проекту

  Також на цю тему

  Останні новини

  Монтаж секцій вантового мосту у Запоріжжі завершать до кінця місяця (фото)

  На будівництві мостового переходу в Запоріжжі мостобудівники приступили до монтажу четвертої секції вантового мосту від пілона в...

  Порт Чорноморськ зайняв перше місце серед портів України за перевалкою зернових

  Морський порт Чорноморськ у першому півріччі 2021 року перевалив 5,3 мільйона тонн зернових вантажів, що є рекордним показником в порівнянні з усіма...

  До кінця року ВМС України сформують дивізіон катерів Island з американським озброєнням

  До кінця року, в рамках матеріально-технічної допомоги від США, Україні буде передано три катери типу Island, що дозволить сформувати дивізіон з 5...

  Українська компанія представила оновлені захисні плити та плаваючі бронежилети

  Компанія «Темп-3000» на виставці «Зброя та безпека 2021» представила оновлені захисні плити та плаваючі бронежилети.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на UMP.

  “Укрзалізниця” в II кварталі збільшила середньодобове завантаження вагонів до 730 тисяч тонн

  "Укрзалізниця" продовжує нарощувати показники вантажної роботи. Так, у другому кварталі 2021 року в середньому завантажувалося понад 730,5 тис. тонн вантажів або близько...

  Основний український завод з ремонту зенітних комплексів вийшов у прибуток

  Балаклійський ремонтний завод, який ремонтує зенітні комплекси 9К33 «Оса», 2К12 «Куб», 9К330 «Тор», 2К22 «Тунгуска», ЗСУ-23-4 «Шилка» та інші засоби ураження повітряних...

  Перший зібраний в Одесі гелікоптер SW-205 покажуть 16 серпня

  Перший зібраний в Одесі на місцевому авіаремонтному заводі цивільний «Ірокез» – гелікоптер SW-205, обіцяють показати 16 серпня.Про це...

  Сили спеціальних операцій оснастять новими бронежилетами українського виробництва

  Військовослужбовці Сил спеціальних операцій ЗСУ отримають бронежилети нового зразка. Відповідні вимоги до цієї амуніції вже розроблені в Міністерстві оборони України.

  Зараз читають

  Холдинг МХП на 13% збільшив виробництво курятини

  Потужності компанії МХП з виробництва курятини європейського операційного сегмента склали 29 455 тонн м'яса курятини та індички,...

  У Миколаєві розробили новий проєкт десантного катера

  Миколаївське державне підприємство «Дослідно-проектний центр кораблебудування» (ДПЦК) розробило і представило проєкт нового десантного катера «Пелікан».

  До України прибув п’ятий гелікоптер H145 для Національної поліції

  П’ятий гелікоптер H145 для Національної поліції у середу, 21 липня, прибув до України.Передає Національний...

  В Україні створять міжнародний центр підготовки пілотів

  Збройні сили України разом із закордонними партнерами розглядають доцільність створення в Україні міжнародного центру підготовки пілотів.