9.5 C
Alba Iulia
Середа, 8 Грудня, 2021

Харківський політехнічний інститут спільно з англійською компанією проводитимуть наукові дослідження у галузі обробки металів

НТУ «ХПІ» та компанія Micas Simulations Ltd. (Оксфорд, Великобританія) починають спільні наукові дослідження у галузі обробки металів тиском (ОМТ). Вчені також будуть обмінюватися досвідом та науковими результатами у зазначеній сфері.

Це передбачено договором про партнерство та співробітництво, який підписали 1 червня 2018 року ректор університету професор Євген Сокол і директор компанії Микола Біба. Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на прес-службу ХПІ.

Від НТУ «ХПІ» на зустрічі також були присутні: проректор з науково-педагогічної роботи професор Геннадій Хрипунов, завідувач кафедри обробки металів тиском доктор технічних наук Віталій Чухліб, заступник начальника відділу міжнародних зв’язків Олександр Василюк.

Згідно з підписаною угодою, компанія Micas передала ХПІ в безоплатне користування (терміном на один рік) програмний комплекс QForm, який успішно застосовується на заводах і в багатьох зарубіжних університетах.

Завдяки цьому студенти, аспіранти і співробітники нашого вишу зможуть використовувати програмний комплекс QForm для моделювання процесів ОМТ в процесі навчання і для проведення своїх наукових досліджень, — зазначив ректор НТУ «ХПІ» Євген Сокол.

З використанням цього програмного забезпечення в ХПІ також будуть розроблятися навчальні програми, нові моделі матеріалів і процесів.

Результати своїх спільних досліджень вчені ХПІ і компанії Micas презентуватимуть у наукових публікаціях, на конференціях, форумах та ін.

У рамках візиту в ХПІ директор компанії Micas Simulations Ltd. Микола Біба також провів для політехніків відкриту лекцію «Досвід застосування програми QForm для моделювання процесів ОМТ в промисловості, освіті та дослідженнях». Захід відбувся в Науково-технічній бібліотеці університету.

blank

Компанія Micas Simulations Ltd. займається розробкою програмного забезпечення для моделювання процесів ОМТ. Третина фахівців компанії має наукові ступені кандидатів і докторів наук. Програмне забезпечення QForm поширюється по всьому світу через мережу представництв, програми доступні вісьмома мовами і використовуються в більш ніж 30 країнах світу.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають