9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 15 Січня, 2021

Харківський політехнічний інститут спільно з англійською компанією проводитимуть наукові дослідження у галузі обробки металів

 • НТУ «ХПІ» та компанія Micas Simulations Ltd. (Оксфорд, Великобританія) починають спільні наукові дослідження у галузі обробки металів тиском (ОМТ). Вчені також будуть обмінюватися досвідом та науковими результатами у зазначеній сфері.

  Це передбачено договором про партнерство та співробітництво, який підписали 1 червня 2018 року ректор університету професор Євген Сокол і директор компанії Микола Біба. Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на прес-службу ХПІ.

  Від НТУ «ХПІ» на зустрічі також були присутні: проректор з науково-педагогічної роботи професор Геннадій Хрипунов, завідувач кафедри обробки металів тиском доктор технічних наук Віталій Чухліб, заступник начальника відділу міжнародних зв’язків Олександр Василюк.

  Згідно з підписаною угодою, компанія Micas передала ХПІ в безоплатне користування (терміном на один рік) програмний комплекс QForm, який успішно застосовується на заводах і в багатьох зарубіжних університетах.

  Завдяки цьому студенти, аспіранти і співробітники нашого вишу зможуть використовувати програмний комплекс QForm для моделювання процесів ОМТ в процесі навчання і для проведення своїх наукових досліджень, — зазначив ректор НТУ «ХПІ» Євген Сокол.

  З використанням цього програмного забезпечення в ХПІ також будуть розроблятися навчальні програми, нові моделі матеріалів і процесів.

  Результати своїх спільних досліджень вчені ХПІ і компанії Micas презентуватимуть у наукових публікаціях, на конференціях, форумах та ін.

  У рамках візиту в ХПІ директор компанії Micas Simulations Ltd. Микола Біба також провів для політехніків відкриту лекцію «Досвід застосування програми QForm для моделювання процесів ОМТ в промисловості, освіті та дослідженнях». Захід відбувся в Науково-технічній бібліотеці університету.

  Компанія Micas Simulations Ltd. займається розробкою програмного забезпечення для моделювання процесів ОМТ. Третина фахівців компанії має наукові ступені кандидатів і докторів наук. Програмне забезпечення QForm поширюється по всьому світу через мережу представництв, програми доступні вісьмома мовами і використовуються в більш ніж 30 країнах світу.


  Про допомогу проекту

  Також на цю тему

  Останні новини

  В Україні залишать старі “маршрутки” в минулому

  У Раді зареєстрували урядовий законопроєкт, яким встановлюються нові вимоги до маршрутників: транспорт повинен бути доступним для пасажирів...

  “Укрзалізниця” буде розвивати інтермодальний маршрут Туреччина — Україна — Польща

  "Укрзалізниця" планує розвивати інтермодальний маршрут Туреччина — Україна — Польща.Про це повідомив виконавчий директор філії "ЦТС "Ліски"АТ...

  Перевалка вантажів у порту Маріуполь минулого року збільшилася на 8,4%

  Оператори Маріупольського морського порту за підсумками 12 місяців 2020 року обробили 7 мільйонів 25 тисяч тонн вантажів, що на 8,4% більше за...

  На мосту через річку Сула монтують 500-тонну металеву конструкцію (фото)

  У Полтавській області на автодорозі Н-08 Бориспіль — Маріуполь почалися роботи по монтажу металевої прогінної конструкції на мосту через річку Сула біля...

  ТОП-5 найбільших суден, які торік заходили у порт “Південний”

  Назва 5 найбільших судів, які захопили в морському порту Південний у грудні 2020 року.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

  Кулемет КТ-7,62 від заводу «Маяк» пройшов випробування холодом

  Кулемет КТ-7,62, розробки та виробництва підприємства «Завод «Маяк», що входить до складу ДК "Укроборонпром", пройшов випробування холодом.Про це...

  У Самборі створюють виробництво екологічного пакування

  У Самборі на території колишнього хлібокомбінату планують відкрити завод із виробництва картонної та паперової упаковки, продукцію з якого постачатимуть до країн Євросоюзу.

  Запорізький автозавод торік збільшив виробництво транспортних засобів у 10 разів

  ПАТ «Запорізький автомобілебудівний завод» (ЗАЗ) за підсумками 2020 року в 10 разів наростило випуск транспортних засобів і випустив 885 одиниць техніки.

  Зараз читають

  Національна гвардія України розробляє доктрину за принципами НАТО

  Національна гвардія України спільно з Групою радників з питань доктрини та освіти розробляє власну доктрину за принципами...

  Чернігівський завод представив новий тролейбус з автономним ходом

  Корпорація "Еталон" представила новий повністю низькопідлоговий тролейбус великого класу довжиною 12 метрів з автономним ходом 20 кілометрів...

  На трасі Дніпро-Решетилівка будують дворівневу розв’язку

  Триває будівництво траси Н-31 Дніпро-Царичанка-Кобеляки-Решетилівка. Наразі будівельно-шляхова техніка працює поблизу каналу Дніпро-Донбас у Царичанському районі.

  У порту Ольвія перевалили рекордні 3,9 мільйона тонн вантажів

  За 12 місяців 2020 року в морському порту Ольвія було оброблено 3,91 мільйона тонн вантажів, що стало...