9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 26 Жовтня, 2021

Харківська підшипниковий завод (ХАРП) представив інноваційну лінійку підшипникової продукції

 • Харківська підшипниковий завод (ХАРП) представив широкий асортимент високоякісної підшипникової продукції на міжнародній виставці «MOLDAGROTECH – 2017» (м Кишинів, Республіка Молдова).

  Передає Національний промисловий портал, з посиланням на прес-службу підприєства.

  На стенді ХАРП відвідувачі виставки змогли детально ознайомитись з усіма лінійками енергоефективної продукції агронаправленія – серіями наднадійних підшипників HARP AGRO, маточинних вузлів HARP AGRO UNIT (аналоги SKF, Lemken та ін.), Корпусних підшипників (аналогів – YET, YEL і YER) і вузлів на базі їх комплектації.

  Особливий інтерес у відвідувачів виставки викликала серія наших інноваційних маточинних вузлів HARP AGRO UNIT, які представляють собою гідну альтернативу дорогим аналогам. Більше 15 аграріїв Молдавії висловили зацікавленість в придбанні даної продукції для комплектації наявної в їх господарствах сільгосптехніки нашими ступичні вузлами, що не вимагають обслуговування під час всього терміну служби і мають ще ряд унікальних переваг. – Розповідає начальник відділу продажів по Україні та СНД «УПЕК-Трейдинг» Олена Славіна.

  Олена Славіна додає, що на території Республіки Молдова зростає попит і на корпусні підшипники і вузли. Важлива особливість даної продукції HARP – комплектація ущільненням підвищеної герметичності X-SHIELD, що забезпечує надійний захист від попадання бруду, пилу і вологи. Міцна конструкція дозволяє використовувати підшипники в особливо складних і важких умовах експлуатації сільгосптехніки.

  Республіка Молдова – аграрна країна. Обробляючи великі площі землі, фермери потребують високоякісних зносостійких комплектуючих для своєї агротехніки, – зазначає Олена Славіна

  Також вона додає, що одним з таких рішень для застосування в грунтообробної, посівної і збиральної техніки є підшипники і підшипникові вузли HARP, які довели свою надійність роками успішних експлуатацій.

  Крім того, в ході виставки один з найбільших дилерів Румунії висловив бажання представляти інтереси ХАРП на території сусіднього з Молдовою держави.

  На даний момент ми ведемо переговори для укладення партнерської угоди, – додає Олена Славіна.

   


  Про допомогу проекту

  Також на цю тему

  Останні новини

  ЄС надав Україні 600 мільйонів євро фінансової допомоги

  Єврокомісія 25 жовтня перерахувала Україні 600 мільйонів євро макрофінансової допомоги внаслідок пандемії. Передає Національний Промисловий...

  Перша іноземна компанія отримала атестацію “Укрзалізниці” на ремонт тепловозів

  Даугавпілський локомотиворемонтний завод (Латвія) отримав дозвільні документи "Укрзалізниці" на ремонти тепловозів, ставши таким чином першим з іноземних підприємств, що пройшли подібну атестацію.

  До України прибула третя за жовтень партія озброєння з США

  До України прибула третя заключна партія додаткової міжнародної безпекової допомоги з США. Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Мілітарний.

  “Ніжинський консервний завод” модернізує виробництво

  “Ніжинський консервний завод” на Чернігівщині модернізує обладнання, зменшивши людський фактор у процесі виробництва. Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Landlord.

  У миколаївському порту відремонтують під’їзні залізничні шляхи

  Міністерство інфраструктури України опублікувало фінплан Миколаївського порту на 2022 рік. Згідно з планом, МІУ виділить на ремонт залізничних колій 9,6 млн грн.

  На фоні скорочення імпорту металопродукції збільшилась місткість ринку сталі в Україні

  В січні-вересні 2021 року українськими металургійними підприємствами вироблено 14,49 мільйона тонн металопрокату, що на 5,6% більше, ніж в аналогічному періоді минулого року.

  Харківський завод отримав нове життя після приватизації та почав виробництво зарядок для електрокарів

  Після приватизації на занедбаному заводі "Система" почали виготовляти зарядні станції для електрокарів. Компанія продає високотехнологічний продукт по всьому світу та щороку платить...

  «Мотор Січ» отримала замовлення на 25 гелікоптерів Мі-2МСБ – Богуслаєв

  Президент заводу «Мотор Січ» В’ячеслав Богуслаєв повідомив про замовлення на 25 вертольотів Мі-2МСБ. Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Мілітарний.

  Зараз читають

  В Одесі відкрили міський Офіс реставрації та урбаністики

  Муніципальна влада Одеси відкрила Офіс реставрації та урбаністики. Його очолив дизайнер, директор факультету архітектури та дизайну Генуезького...

  Витрати на виробництво сільгосппродукції в Україні збільшились на третину

  У січні-серпні 2021 року витрати на виробництво сільськогосподарської продукції в Україні виросли на 35,6%, у порівнянні з...

  У Харкові розробляють антибактеріальне та антигрибкове покриття для керамічної плитки

  На Харківському плитковому заводі розробляють інноваційне покриття для керамічної плитки, яке вбиватиме бактерії та грибки.

  Україна вперше за десять років відновила експорт жита в Туреччину

  Компанія ALFA Smart Trading згідно з контрактом експортувала до Туреччини 10,336 тис. тонн жита.