9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 8 Грудня, 2023

Харківська підшипниковий завод (ХАРП) представив інноваційну лінійку підшипникової продукції

Харківська підшипниковий завод (ХАРП) представив широкий асортимент високоякісної підшипникової продукції на міжнародній виставці «MOLDAGROTECH – 2017» (м Кишинів, Республіка Молдова).

Передає Національний промисловий портал, з посиланням на прес-службу підприєства.

На стенді ХАРП відвідувачі виставки змогли детально ознайомитись з усіма лінійками енергоефективної продукції агронаправленія – серіями наднадійних підшипників HARP AGRO, маточинних вузлів HARP AGRO UNIT (аналоги SKF, Lemken та ін.), Корпусних підшипників (аналогів – YET, YEL і YER) і вузлів на базі їх комплектації.

Особливий інтерес у відвідувачів виставки викликала серія наших інноваційних маточинних вузлів HARP AGRO UNIT, які представляють собою гідну альтернативу дорогим аналогам. Більше 15 аграріїв Молдавії висловили зацікавленість в придбанні даної продукції для комплектації наявної в їх господарствах сільгосптехніки нашими ступичні вузлами, що не вимагають обслуговування під час всього терміну служби і мають ще ряд унікальних переваг. – Розповідає начальник відділу продажів по Україні та СНД «УПЕК-Трейдинг» Олена Славіна.

Олена Славіна додає, що на території Республіки Молдова зростає попит і на корпусні підшипники і вузли. Важлива особливість даної продукції HARP – комплектація ущільненням підвищеної герметичності X-SHIELD, що забезпечує надійний захист від попадання бруду, пилу і вологи. Міцна конструкція дозволяє використовувати підшипники в особливо складних і важких умовах експлуатації сільгосптехніки.

Республіка Молдова – аграрна країна. Обробляючи великі площі землі, фермери потребують високоякісних зносостійких комплектуючих для своєї агротехніки, – зазначає Олена Славіна

Також вона додає, що одним з таких рішень для застосування в грунтообробної, посівної і збиральної техніки є підшипники і підшипникові вузли HARP, які довели свою надійність роками успішних експлуатацій.

Крім того, в ході виставки один з найбільших дилерів Румунії висловив бажання представляти інтереси ХАРП на території сусіднього з Молдовою держави.

На даний момент ми ведемо переговори для укладення партнерської угоди, – додає Олена Славіна.

 

Останні новини:

Зараз читають