9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 9 Грудня, 2021

Фото: В Мелітополі вiдкрили нову лінію сучасного ливарного виробництва

У рамках робочої поїздки до м. Мелітополь голова облдержадміністрації Костянтин Бриль взяв участь в урочистому відкритті ТОВ «ЕКОПРОМЛІТ» ГК «Турбоком».
Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на прес-службу Запорізької ОДА.

Очільник регіону наголосив, що завдяки реформам, ініційованим Президентом України Петром Порошенком та втіленим у життя Кабінетом Міністрів України, Прем’єр-міністром України Володимиром Гройсманом, інвестори не бояться вкладати кошти в створення нових підприємств та розвиток інфраструктури.

Інвестиції в проект заводу «Екопромліт» склали 38 мільйонів гривень. Завдяки цьому жителі Мелітополя отримають робочі місця з гідною зарплатою, а міський бюджет – значні надходження. Все це стало реально можливим завдяки покроковому розвитку української держави. Адже глобальні реформи, які стартують від Уряду та Президента, мають позитивне відлуння на місцях для кожного українця, – наголосив голова облдержадміністрації Костянтин Бриль,

Як повідомив генеральний директор ГК «Турбоком» Володимир Овчаренко, ТОВ «Завод «Екопромліт» – це підприємство, яке входить до складу групи компаній «Турбоком». Нині до цієї групи входять: ТОВ «Мелітопольський завод турбокомпресорів», торговельна компанія «Турбоком», сервісний центр «Турбоком», ТОВ «Ливарна компанія «Мелт», а також торговельні та сервісні компанії в країнах СНД.

Власне ТОВ «Завод «Екопромліт» було створено для забезпечення потреб одного з підприємств групи компаній «Турбоком» ТОВ «Мелітопольський завод турбокомпресорів», яке спеціалізується на виробництві і ремонті турбокомпресорів для автотракторної і сільськогосподарської техніки. Потенційними споживачами продукції підприємства будуть виробники України, Європи, Азії, Білорусії, Казахстану, Узбекистану тощо.

Основним напрямком діяльності ТОВ «Завод «Екопромліт» є ливарне виробництво чавуну за газифікованими моделями. Цей метод дозволяє виготовляти якісне литво складних корпусних деталей без використання токсичних смол і матеріалів та є універсальним для чорних і кольорових металів. Технологія виробництва чавунних відливок на підприємстві унікальна та екологічно чиста, яка забезпечує як утилізацію небезпечних речовин, так і високу якість продукції.

Основним напрямком діяльності «Екопромліт» є ливарне виробництво чавуну. Особливістю і гордістю заводу є унікальне, екологічно чисте виробництво чавунних виливків, при якому шкідливі речовини і продукти горіння не викидатимуться в атмосферу. Нашими фахівцями розроблена технологія, що дозволяє на виході мати якісну продукцію без шкоди навколишньому середовищу, – наголосив генеральний директор ГК «Турбоком» Володимир Овчаренко.

Мелітопольський міський голова Сергій Мінько повідомив, що проектна потужність підприємства – 3600 т лиття за рік. Чисельність працюючих на ТОВ «Завод «Екопромліт» у II кварталі 2018 року складе 54 особи, до кінця 2018 року заплановано збільшення чисельності працюючих до 100 осіб. Середня заробітна плата коливається в діапазоні 7000-15000 грн.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають