9.5 C
Alba Iulia
Субота, 25 Березня, 2023

Фото: Маріупольський металургійний комбінат будує нові виробничі потужності

На Маріупольському металургійному комбінату ім. Ілліча почали монтувати покрівлю будівлі МНЛЗ-4

Про це на своїй сторінці в Facebook повідомив генеральний директор метпідприємства Юрій Зінченко. Передає Національний Промисловий Портал

«Поки дах робимо тільки в розливному прольоті цеху, так як тут вже змонтовано каркас приміщення, – уточнив він. – Всього з початку будівництва змонтовано понад 1,5 тисячі тонн м\к колон і підкранових балок. Повністю готові перший і другий яруси колон рядів А і Б і на 90 відсотків виконано монтаж колон рядів В і Г Основного будівлі МБЛЗ».

Зінченко уточнив, що вже закінчені гідровипробування відстійника окалини, виконане зворотне відсипання шлаком фундаменту підстанції 110кВ, облаштовані фундаменти для козлових кранів ділянки складу слябів і для системи газоочищення піч-ківш.

«Один з основних блоків робіт з будівництва нової машини – влаштування фундаментів під основне технологічне обладнання. Дещо вже закінчили – фундаменти під колони будівлі МНЛЗ-4. Продовжуємо виконання фундаментів по майбутнім блоку водного господарства, градирням і підстанції 110/35 кВ. Ще ми приступили до розробки котлованів під фундаменти сталевоза установки піч-ківш», – повідомив Зінченко.

Також продовжується монтаж монолітних залізобетонних конструкцій під установку обладнання МБЛЗ. «

Працюємо над перенесенням стендів сушки сталерозливних ковшів в розливному відділенні конвертерного цеху і продовжуємо переносити залізничні шляхи. У найближчих планах – продовжити облаштування фундаментів під обладнання нового агрегату, змонтувати підкранові балки по всіх рядах будівлі та закінчити монтаж м/к колон рядів В і Г, приступити до монтажу розливного крана в/п 225 тонн», – підсумував гендиректор метпідприємства.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають