9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 29 Вересня, 2023

Фото: Інтерпайп інвестував $8 млн у нову лінію на заводі в Нікополі

Інтерпайп інвестував 8 млн доларів у будівництво лінії фінішної обробки труб.

Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на прес-службу компанії.

Українська промислова компанія ІНТЕРПАЙП почала дослідно-промислову експлуатацію нової лінії фінішної обробки труб на заводі ІНТЕРПАЙП НІКО ТЬЮБ в Нікополі (Дніпропетровська область). В її створення інвестовано 8 млн доларів. Додаткові потужності дозволять збільшити обсяг виробництва лінійних труб для експортних ринків і підвищити якість продукції.

На новій лінії фінішної обробки буде виконуватися фінішна обробка труб перед вантаженням: знежирення, таврування, маркування, покриття лаком.

Існуюча лінія використовує лаки на водній основі для нанесення покриття на тіло труби. Устаткування для нанесення покриття працює з меншою швидкістю, ніж інші складові виробничого ланцюжка. Крім того, лаки на водній основі мають порівняно низькою корозійну стійкість.

Побудована фінішна лінія буде працювати за іншою технологією – з нанесенням ультрафіолетових лаків. Це дозволить підвищити продуктивність і збільшити термін зберігання антикорозійного покриття до 12 місяців.

Монтаж обладнання вже закінчений. Розпочато дослідно-промислова експлуатація лінії, в рамках якої виробничий персонал відпрацьовує технологію нанесення покриття і підбір режимів нанесення залежно від типорозміру труби. Після виходу на проектну потужність лінія зможе обробити до 93 тис. тонн труб на рік.

Для нанесення антикорозійного покриття на новій установці TubeMax UV200 виробництва німецької компанії INTEC використовуються спеціальні лакофарбові матеріали, які тверднуть під дією ультрафіолетового випромінювання. Лак на продукції з цієї лінії твердне протягом 1 секунди. На старому обладнанні це займало до 15 хвилин.

Будівництво нової лінії – черговий крок Компанії по переорієнтації виробництва і продажів на ринки далекого зарубіжжя. Ми вже відвантажили перше замовлення, виконаний з використанням нового обладнання, – коментує Денис Морозов, директор з фінансів та економіки ІНТЕРПАЙП.

Останні новини:

Зараз читають