9.5 C
Alba Iulia
Субота, 22 Січня, 2022

Фото: Енергомашспецсталь виконала та відвантажила велику партію заготовок турецькому замовнику

На Енергомашспецсталі в присутності представників замовника – АЕС «Аккую» – пройшла приймання 22 заготовок, призначених для будівництва Турецької атомної електростанції.

Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на прес-службу підприємства.

Енергомашспецсталь є основним постачальником заготовок для ключового обладнання АЕС «Аккую». В рамках роботи над Турецьким проектом, на ЕМСС приїхала група представників замовника, що включає фахівців таєк та інших експертів атомної промисловості. Метою візиту гостей з Туреччини стала інспекція виробництва і приймання 22 деталей для обладнання АЕС «Аккую».

Комісія з приймання обладнання працювала на заводі п’ять днів, з 12 по 16 лютого. В ході візиту відбулася зустріч з керівництвом ПАТ «ЕМСС», під час якої сторони обговорили питання, що представляють двосторонній інтерес і висловили взаємне задоволення співпрацею. Для прибулих з Туреччини гостей, вперше відвідали Енергомашспецсталь, була організована екскурсія по заводу. Фахівці ЕМСС розробили для іноземних експертів детальну програму заходів, яка включала в себе перевірку документації, що стосується процесу виробництва деталей, а також візуальний і вимірювальний контроль 22 виробів, таких як труби, обичайки, патрубки та ін. За кожним етапом робіт стежило керівництво ПАТ «ЕМСС».

Обладнання успішно пройшло приймання. Інспектори залишилися задоволені якістю деталей і технологічними характеристиками заготовок, вироблених на ЕМСС. Виготовлену продукцію готують до відвантаження. Всього в 2018 році ЕМСС планує виготовити і поставити замовнику 1408 тонн виробів для будівництва Турецької атомної електростанції.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають