9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 26 Січня, 2021

Ferrexpo збільшила випуск котунів до понад восьми мільйонів тонн

 • Британська Ferrexpo plc, що контролює в Україні, зокрема, Полтавський і Єристівський гірничо-збагачувальні комбінати (ПГЗК і ЕГОК), в січні-вересні 2020 року наростила сумарне виробництво котунів на 3% в порівнянні з аналогічним періодом 2019 року — до 8,134 мільйона тонн.

  Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

  Відзначається, що за вказаний період загальний випуск котунів з 65% вмістом заліза, включаючи пробне відвантаження котунів Ferrexpo Direct Reduction з 67% вмістом заліза в першій половині 2020 року, склав 8,036 млн тонн (зростання на 6%), з 62% вмістом заліза – 98 тисяч тонн (зниження на 68%). При цьому випуск котунів зі сторонньої сировини не здійснювався.

  У III кварталі 2020 року загальний випуск котунів знизився на 12% в порівнянні з 2 кварталом 2020 року до 2,537 млн ​​тонн з 2,873 млн тонн у зв’язку з плановим ремонтом окомковувача на початку вересня 2020 року. У III кварталі котуни з 62% вмістом заліза не випускалися.

  “Операції Ferrexpo продовжували здійснюватися протягом III кварталу 2020 року з мінімальним впливом глобальної пандемії COVID-19. Компанія продовжує забезпечувати дотримання всіх необхідних запобіжних заходів для здоров’я і добробуту своїх співробітників, включаючи власні програми з тестування на вірус COVID-19”, – йдеться в повідомленні Ferrexpo.

  Також повідомляється, що будівництво додаткової секції збагачувальної фабрики компанії було завершено в III кварталі 2020 року, а введення в експлуатацію та нарощування цієї додаткової переробної потужності планується здійснити в IV кварталі 2020 року.


  Про допомогу проекту

  Також на цю тему

  Останні новини

  В Україні готують проєкт наукового парку для інноваційного підприємництва та комерціалізації розробок

  Науковий парк «Академ.Сіті» створить середовище для інноваційного підприємництва та комерціалізації наукових розробок.Про цю...

  Флот “Нібулону” торік збільшив перевезення вантажів на 9%

  Флот компанії "Нібулон", одного з найбільших агроекспортерів України, в період навігації 2020 року перевіз рекордні 4,14 мільйона тонн вантажів, перевищивши показник 2019...

  “Укрспецекспорт” імпортував 250 турецьких полімерних пістолетів SAR 9

  Держкомпанія «Укрспецекспорт» наприкінці 2020 року поставила в Україну 250 турецьких полімерних пістолетів Sarsilmaz SAR 9 калібру 9х19 мм загальною вартістю 104 680...

  В рамках реалізації проєкту Kyiv City Express запустять комфортабельну електричку до Бучі

  Найближчим часом за напрямком Київ — Коцюбинське — Ірпінь — Буча, в рамках проєкту Kyiv City Express, запустять додаткову комфортабельну електричку.

  Завод “Маяк” почав процедуру поставлення на озброєння боєприпасу для ударних дронів

  Спеціалісти ПАТ "Завод "Маяк", що входить до складу ДК "Укроборонпром", спільно з колегами з ГС А2724 "Аеророзвідка" почали процедуру постановки на озброєння...

  Компанія «Талан» розробила нову модель зимових берців

  Нова модель зимових армійських черевиків після попередніх і військових випробувань буде запропонована Збройним Силам України на зміну нинішній зимової моделі.

  На реконструкцію аеропорту в Одесі виділили 703 мільйони гривень

  У 2021 році продовжиться реалізація проєкту з реконструкції аеродромного комплексу в Міжнародному аеропорту «Одеса».Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ШоТам.

  «Аеротехніка» розробила модернізацію зенітно-ракетного комплексу «Куб»

  Науково-виробниче підприємство «Аеротехніка-МЛТ» представила свою модернізацію ЗРК «Куб» («Квадрат») до версії 2K12M1-2Д «Квадрат-2Д».Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на УМП.

  Зараз читають

  У Тернополі тривають масштабні роботи з будівництва станції знезалізнення води

  У Тернополі тривають масштабні роботи з будівництва станції знезалізнення води та реконструкції діючої насосної станції із заміною...

  «Зоря»-«Машпроект» стане основним підприємством холдингу «Морські системи»

  «ДП «Зоря»-«Машпроект» розпочинає підготовку до перетворення на господарське товариство.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на УМП.

  “Епіцентр” інвестує понад $1,2 млрд у розвиток

  Генеральний директор групи компаній "Епіцентр К" Петро Михайлишин повідомив, що у наступні два роки компанія запланувала вкласти...

  Вітчизняну сигнальну міну «Спалах» готують до прийняття на озброєння української армії

  Вітчизняна сигнальна міна «Спалах» від київського заводу «Маяк» готується до прийняття на озброєння Збройних Сил України.