9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 14 Серпня, 2022

Фабрика «Свято-Варваринська» збільшить переробку вугілля на чверть

Збагачувальна фабрика «Свято-Варваринська» (ЗФ «Свято-Варваринська») цього року має намір збільшити переробку коксівного вугілля на 25,4% у порівнянні з 2021 роком – до 7,8 млн тонн.

Про це заявив директор фабрики Сергій Василенко, передає Національний Промисловий Портал з посиланням на GMK center.

За підсумками 2021 року збагачувальна фабрика переробила 6,2 млн тонн рядового вугілля і виробила 3,2 млн тонн високоякісного концентрату, що коксується.

«У 2021 році ми перейшли на нову якість, яка і за зольністю, і за вологістю концентрату, що відвантажується, відповідають класу «преміум», – підкреслив Сергій Василенко.

2021 року інвестиції в капітальне будівництво на ЗФ «Свято-Варваринська» досягли 151 млн грн. Очікується, що у 2022 році сума таких вкладень зросте до 200 млн грн.

На збагачувальній фабриці «Свято-Варваринська» було введено в експлуатацію два нові турбогвинтові компресори, змонтовано третій гіпербаричний фільтр. Крім того, на підприємстві проведено масштабні будівельні роботи із заміни панелей та металоконструкцій та розпочато реконструкцію вантажно-складського комплексу.

2022 року фабрика має намір переробити майже 8 млн тонн вугілля, або близько 650 тис. тонн на місяць. Підприємство планує продовжити модернізацію виробництва.

Довідка

Збагачувальна фабрика «Свято-Варваринська» – виробник вугільного концентрату преміум-класу. Виробничі потужності підприємства складають близько 8 млн тонн рядового коксівного вугілля на рік. Виробничі потужності знаходяться селищі Удачне, неподалік міста Покровськ Донецької області.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають