9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 21 Січня, 2022

Енергомашспецсталь виграв тендер на виготовлення 700 тонн роликів для компанії АВВ

Енергомашспецсталь виграла тендер на поставку шведсько-швейцарської компанії АВВ понад 700 тонн роликів для електродвигунів.

ПАТ «ЕМСС» було оголошено переможцем, як завод-виготовлювач, який запропонував найкращі умови поставки, гарантуючи при цьому традиційно високу якість. Відвантаження продукції буде здійснюватися частинами. Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на прес-службу компанії.

Відповідно до встановленого в контракті графіку поставок, останні заготовки будуть відправлені замовнику в лютому 2019 року.

Варто відзначити, що це вже не перше замовлення від шведсько-швейцарської компанії АВВ. Більше 10 років Енергомашспецсталь є традиційним постачальником продукції для даної компанії. Так, у вересні Енергомашспецсталь здійснила відвантаження партії роликів до Фінляндії. До цієї поставку увійшли 12 виробів масою 74 тонни. Виготовлені деталі призначені для виробництва електродвигунів. Поставка продукції здійснювалася залізничним і автомобільним транспортом.

Компанія ABB (Asea Brown Boveri Ltd) є світовим лідером в області електроенергетики і автоматизації технологій. Офіси концерну представлені в понад 100 країнах світу. На замовлення АВВ на ЕМСС виготовляють заготовки, призначені для енергетики: вали генераторів і ролики.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають