9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 3 Жовтня, 2023

Енергомашспецсталь виготовить велику партію валків для металургійного комбінату ArcelorMittal у Мексиці

На ЕМСС приступили до виробництва великої партії валків для компанії Primetals Technologie (Австрія). Контракт з австрійською компанією був підписаний в квітні 2018 року.

На даний момент у виробництво виданий замовлення на виготовлення 28 опорних валків. Загальна вага поставки – 1185 тонн. Згідно з угодою, відвантаження готової продукції буде відбуватися в кілька етапів. Відправка останніх виробів замовнику запланована на травень 2019 року. Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на прес-службу заводу.

В цілому, у рамках довгострокового контракту, передбачається виготовлення та постачання 1500 тонн опорних валків для нового стану гарячої прокатки “1700” меткомбінату ArcelorMittal Lazaro Cardenas (Мексика). Повністю реалізувати готовий проект планується до кінця 2019 року. Представниками Primetals Technologies буде здійснюватися жорсткий контроль продукції на кожному етапі виробництва.

На сьогоднішній день Primetals Technologies є провідним світовим розробником технологій в сталеливарному виробництві. Успішне виконання цього замовлення дозволить укласти контракти на виготовлення аналогічної продукції за іншими проектами компанії.

Останні новини:

Зараз читають