9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 21 Січня, 2022

Енергомашспецсталь виготовить валки для двох сталеливарних комбінатів ArcelorMittal

ПАТ «Енергомашспецсталь» виготовить опорні валки для двох сталеливарних комбінатів ArcelorMittal.

Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на прес-службу компанії.

Згідно з умовами договорів, два опорних валка гарячої прокатки будуть виготовлені і відвантажені німецькому металургійному комбінату ArcelorMittal Eisenhüttenstadt. Компанія спеціалізується на високоякісної плоскою вуглецевої сталі. Загальна вага замовлення – 67 тонн. Постачання готових виробів запланована на травень та серпень 2019 року.

Ще один опорний валок масою 107 тонн буде виготовлений для компанії ArcelorMittal’s Gijon, розташованої в Іспанії. Дата відвантаження – липень 2019 року. Великотоннажний валок призначений для товстолистового стану гарячої прокатки.

Дані контракти укладені з постійними партнерами, для яких ПАТ «ЕМСС» вже неодноразово постачав опорні і робочі валки для станів гарячої і холодної прокатки. Замовлення на виробництво вищеперелічених валків вже видано в виробництво.

ArcelorMittal є світовим лідером з виробництва сталі і прокату і займає провідні позиції на основних металургійних ринках світу, включаючи такі галузі як автомобілебудування, будівництво, виробництво побутової техніки і упаковки. Компанія ArcelorMittal – один з ключових замовників ЕМСС, партнерські відносини між підприємствами тривають з 2011 року.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають