9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 5 Грудня, 2021

Енергомашспецсталь виготовила замовлення румунського металургійного комбінату ArcelorMittal

У жовтні Енергомашспецсталь відвантажила 220 тонн опорних валків румунському металургійному комбінату ArcelorMittal Galati.

Договір про постачання між підприємствами був підписаний восени 2017 року. Вся продукція відповідає заявленим вимогам якості. Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на прес-службу підприємства.

У числі відвантажених виробів – великогабаритний опорний валок масою 147,5 тонн, призначений для товстолистового прокатного стану «4300». Валок виготовлений з великовагового злитка масою 355 тонн. Для його відливання використана спеціальна марка стали, що забезпечує заготівлі валка більш високу твердість поверхні і високий опір зносу. Ще однією особливістю виробу є його значні габарити: довжина понад 10 м, діаметр бочки – 2 м. ЕМСС є одним з небагатьох підприємств в світі, здатних випускати подібну продукцію.

ArcelorMittal є світовим лідером з виробництва сталі і прокату і займає провідні позиції на основних металургійних ринках світу, включаючи такі галузі як автомобілебудування, будівництво, виробництво побутової техніки і упаковки. Компанія ArcelorMittal – один з ключових замовників ЕМСС, партнерські відносини між підприємствами тривають з 2011 року.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають