9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 29 Вересня, 2023

Енергомашспецсталь виготовила велику партию валків для ArcelorMittal

У червні в рамках контракту з ArcelorMittal чергові партії валків були відправлені з ПАТ «ЕМСС» на металургійні комбінати ArcelorMittal.

Обсяг вже поставлених замовникам валків склав близько 400 тонн. Опорні й робочі валки з маркою ЕМСС будуть встановлені на смугових станах гарячої і холодної прокатки. Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на прес-службу компанії.

Зокрема, для казахстанського металургійного комбінату ArcelorMittal Temirtau ПАТ «ЕМСС» виготовило і відвантажило 116 тонн опорних валків для станів гарячої і холодної прокатки. Ще 200 тонн валків були відправлені на металургійні комбінати ArcelorMittal, розташовані в Іспанії, Німеччині, Бельгії та Франції. Українському підприємству «АрселорМіттал Кривий Ріг» ЕМСС поставила 13 робочих валків загальною вагою 79 тонн. Згідно з умовами контракту опорні і робочі валки пройшли на ЕМСС повний цикл виробництва, включаючи повну механічну обробку.

ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» є одним з найбільших виробників сталевого прокату в Україні, спеціалізується на виробництві довгомірного прокату, зокрема, арматури і катанки зі звичайних і низьколегованих марок сталі, також виробляє агломерат, концентрат, кокс, чавун, сталь, сортовий і фасонний прокат. Компанія ArcelorMittal – один з ключових замовників ЕМСС, партнерські відносини між підприємствами тривають з 2011 року.

Останні новини:

Зараз читають