9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 3 Жовтня, 2023

Енергомашспецсталь розширює географію поставок своєї продукції

ПАТ «Енергомашспецсталь» продовжує розширювати географію поставок і розвивати співпрацю з новими компаніями-замовниками.

Так у лютому 2018 року Енергомашспецсталь отримав кваліфікаційний замовлення від одного з комбінатів корпорації ArcelorMittal – американської сталеливарної компанії AM/NS Calvert на виготовлення трьох опорних валків для станів гарячої прокатки. Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на прес-службу компанії.

Один з валків масою 19,7 тонн вже відвантажено на адресу замовника згідно з умовами поставки. Ще два опорних валка масою по 48,8 тонн знаходяться на фінальній стадії виготовлення. Вся продукція для компанії AM/NS Calvert на Енергомашспецсталі проходить повний цикл виробництва.

AM/NS Calvert – спільне підприємство ArcelorMittal і Nippon Steel&Sumitomo Metal Corp. (NSSMC). Спеціалізується на виробництві автомобілів, трубопроводів, будівництві та інших галузях промисловості на південному сході США і в усьому регіоні Північної Америки. Сталеливарний завод розташований в Калверт, штат Алабама. Набутий ArcelorMittal і NSSMC в 2014 році, завод працює на ринку NAFTA з 2010 року, маючи можливість щорічно виробляти 5,3 млн. тонн виробів з листового прокату.

Останні новини:

Зараз читають