9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 3 Липня, 2022

Енергомашспецсталь поставить велику партію продукції для ArcelorMittal Республіки Казахстан

ПАТ «Енергомашспецсталь» виграло тендер на виготовлення і поставку тисячі чотиреста п’ятьдесят сім т продукції ArcelorMittal Temirtau (Республіка Казахстан).

Серед усієї кількості підприємств, які подавали заявку на участь в тендері, Енергомашспецсталь здобула перемогу, опинившись єдиною, хто зміг надати найкращі умови для поставки обладнання. Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на прес-службу підприємства.

Згідно з угодою, яка була підписана в лютому 2018 року, ЕМСС виготовить для AM Temirtau велику партію валків для стану гарячої прокатки “1700”, а також станів холодної прокатки «1400» і «1700». У ПАТ «ЕМСС» продукція пройде повний цикл виробництва. За умовами тендеру, готові вироби повинні бути поставлені замовнику до кінця вересня 2018 року.

Також для даного підприємства ПАТ «ЕМСС» виготовить близько 200 тонн шлаковозних чаш, які будуть відвантажені в Республіку Казахстан у другому кварталі 2018 року. Загальна вага всіх поставок за вищевказаною контрактом складе – 1457,39 тонн.

Відзначимо, що АТ «АрселорМіттал Теміртау» є найбільшим підприємством гірничо-металургійного сектора Республіки Казахстан і постійним замовником валковой продукції ПАТ «ЕМСС». Партнерські відносини ЕМСС з ArcelorMittal тривають з 2010 року.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають