9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 6 Лютого, 2023

Енергомашспецсталь поставить устаткування для підприємств ArcelorMittal і Метінвест

Енергомашспецсталь (Україна, входить в Росатом) виготовить валки для двох французьких сталеливарних комбінатів ArcelorMittal.

Замовлення на виробництво чотирьох опорних валків для станів гарячої прокатки вже видано в виробництво, повідомляє Національний промисловий портал.

Зокрема, два валка загальною вагою 107,36 т будуть виготовлені для заводу ArcelorMittal Fos-sur-Mer. Ще два валка будуть поставлені комбінату АМ Mardyck. Загальна маса замовлення 80,35 т. Постачання готових виробів запланована на I і IV квартал 2018 м.Валки з маркою ЕМСС призначені для виробництва сталевого листа товщиною від 2 до 10 мм.

Крім цього, ЕМСС уклала контракт на виготовлення і поставку партії роликів для рольгангів ММК ім Ілліча (Україна, входить до Метінвесту). В обсяг даної поставки увійдуть 20 роликів загальною вагою 69 т. На ЕМСС вироби пройдуть повний цикл виробництва і будуть поставлені замовнику в листопаді-грудні 2017 року.

ArcelorMittal є світовим лідером з виробництва сталі і прокату і займає провідні позиції на основних металургійних ринках світу, включаючи такі галузі як автомобілебудування, будівництво, виробництво побутової техніки і упаковки. Компанія ArcelorMittal – один з ключових замовників ЕМСС, партнерські відносини між підприємствами тривають з 2011 року.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають