9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 24 Травня, 2022

Долинський ГЗК працевлаштував 70 працівників з державного підприємства

Долинський гірничо-збагачувальний комбінат, який належить гірничо-добувній компанії «Рудомайн», працевлаштував 70 працівників державного підприємства «Криворізький гірничо-збагачувальний комбінат окислених руд» (КГЗКОР).

Державне підприємство також знаходиться у місті Долинська Кіровоградської області, передає Національний Промисловий Портал з посиланням на GMK center.

«Благополуччя мешканців та працівників для нас є пріоритетом. Саме зараз дуже важливо підтримувати одне одного. Тому ми вирішили прийняти до себе в штат цих людей. Про це та інше ми розповімо вже наступного тижня на зустрічі з працівниками у місті Долинська», – сказав директор зі зв’язків із громадськістю та органами державної влади Долинського ГЗК Олег Подкопаєв.

Також директор заявив, що агресія Російської Федерації сильно вплинула на плани реконструкції та відновлення виробництва.

Нагадаємо, наприкінці 2021 року заснована компанією «Рудомайн» юридична особа ТОВ «Долинський ГЗК» стала переможцем в аукціоні та придбала за 451 млн грн частину майна КГЗКОР, що належить Україні.

Раніше «Рудомайн» заявляв, що на погашення попередніх боргів КГЗКОР має намір направити суму, аналогічну до суми укладання угоди – 450 млн грн.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають