9.5 C
Alba Iulia
Середа, 8 Лютого, 2023

До 2023 року прибуток українських металургів повернеться до середнього рівня

До 2023 року прибуток металургійних підприємств України може повернутись до середнього рівня. Про це заявило міжнародне рейтингове агентство Fitch Ratings.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на GMK center.

Згідно з думкою Fitch, ціни на сталь можуть знизитися у 2022 році, що сприятиме поверненню прибутку металургійних підприємств України та Росії до середнього рівня вже до 2023 року.

На думку агентства, метпідприємства збережуть конкурентоспроможність внаслідок низької собівартості, яка забезпечує високий коефіцієнт використання у період спадів та непередбачуваний прибуток під час циклічних піків.

“Безпрецедентне відділення цін на сталь від витрат призвело до різкого зростання прибутку сталеливарних підприємств у 2021 році, створивши великий запас міцності”, – йдеться у повідомленні Fitch.

Fitch очікує, що компанія Metinvest B.V. та Interpipe Holdings Plc збережуть комфортний запас за рейтингом.

blank

Згідно з Fitch, у 2022 році світове виробництво сталі збережеться на високому рівні. Виробництво сталі в Китаї може незначно скоротитися.

Fitch очікує на скорочення виплавки китайськими металургами на 30 млн тонн в І-му кварталі 2022 року. Агентство припускає, що скорочення виробництва сталі в країні буде обумовлено обмеженнями на зимовий опалювальний період.

Відзначимо, що міжнародне рейтингове агентство Moody’s підвищило у вересні 2021 прогноз для світової гірничо-металургійної промисловості зі «стабільного» до «позитивного».

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають