9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 26 Червня, 2022

Дніпровський металургійний завод відновив виробництво теплоізолюючих сумішей

ПрАТ “Дніпровський металургійний завод” (ДМЗ), що входить до DCH Steel групи DCH бізнесмена Олександра Ярославського, почало застосовувати власну теплоізолюючу суміш (ТІС).

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Інтерфакс-Україна.

Відповідно до пресрелізу підприємства, суміш складається з золи та графіту, їх оптимальне співвідношення 70% на 30%. Для випуску спокійних і низьколегованих марок сталі ця суміш потрібна для формування усадкової раковини та утеплення головної частини зливків.

Також уточнюється, що багато років тому на підприємстві виробляли ТІС, але останнім часом використовували покупні.

“У грудні 2020 року в киснево-конвертерному цеху почали виробляти невеликі партії ТІС і застосовувати їх у плавках. Поступово відсоток використання власної суміші збільшували. Якщо в грудні її частка була 7%, то в січні вже 23%, а в лютому 56%. На сьогодні ДМЗ повністю перейшов на власну теплоізолюючу суміш”, – констатується в пресрелізі.

Переваги переходу на власну ТІС – незалежність від постачальників, можливість зробити ТІС, яка ідеально підходить сталеварам, зазначають у компанії.

ДМЗ спеціалізується на випуску сталі, чавуну, прокату і виробів із них. У 2020 році завод скоротив випуск сталі на 66% у порівнянні з 2019 роком – до 175 тис. тонн, чавуну – на 67,3%, до 160 тис. тонн, прокату на 68,4%, до 140 тис. тонн.

Зазначимо, група DCH 1 березня 2018 року підписала договір про купівлю в Evraz Дніпровського метзаводу.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають