9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 26 Березня, 2023

Дніпровський металургійний комбінат відновлює виробництво

На Дніпровському металургійному комбінаті (Кам’янське, Дніпровська область) почалися роботи з відновлення виробництва. Завантаження першої печі планується на 21 липня. Також плануєтсья запуск конвертерного та прокатного цехів.

Виробництво на Дніпровському металургійному комбінаті (скорочено ДМК) було зупинено ще у березні цього року. Підприємство мало суттєві проблеми із заборогованістю перед трудовим колективом по заробітній платі та браком оборотних коштів. Минулого тижня на ДМК повністю відновили подачу газопостачання і електрики. Для цього 13 липня на підприємство прибули співробітники “Міськгазу”. Після цього на підприємстві почали розігрівати повітронагрівачі доменних цехів..

“Також планується запуск компресора азоту, включення в роботу додаткових компресорів кисню і повітря для підвищення тиску в мережах”, – про це заявив головний енергетик підприємства – Валентин Судак.

Підприємство Дніпровський металургійний комбінат входить до групи “Індустріальний союз Донбассу”. Відомо, що з початку липня підприємство очолив екс-топ-менеджер групи “Метінвест” Олександр Подкоритов.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають