9.5 C
Alba Iulia
Середа, 8 Грудня, 2021

Дніпровський металургійний комбінат інвестує 233 млн грн у 2018-2019 роках для впровадження екологічних проектів

У 2018 року запланована заміна двох існуючих котлів-утилізаторів з модернізацією газоочисних систем. Вартість проекту складе 233,8 млн грн. Планується придбання і монтаж 800 тонн металоконструкцій. Це забезпечить істотне зниження викидів забруднюючих речовин з досягненням їх концентрації до 50 мг/м³.

Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на прес-службу підприємства.

У 2019 заплановано початок модернізації газоочисного устаткування обертають печей відділення виробництва вапна. Сума витрат складе 85400000 грн. Очікуваний ефект від впровадження – зниження викидів забруднюючих речовин на 800 тонн.

У період з 2018 по 2019 роки заплановано початок реконструкції газоочисного устаткування агломашин №№7-12. На даний момент розроблено проектну документацію із залученням ТОВ «Науково-дослідний і проектний інститут АІК-ЕКО».

У 2019 планується початок реконструкції газоочисного устаткування. Вартість проекту складе 8 млн. грн. на одну агломашину.

Очікуваний ефект від впровадження – зниження викидів забруднюючих речовин на 8,8 тис. тонн.

З метою підвищення ефективності очищення викидів в атмосферне повітря в поточному році запланована розробка Проекту озеленення санітарно-захисної зони ПАТ «ДМК» з висадкою великої кількості зелених насаджень. Реалізація проекту запланована на 2019 рік. Орієнтовна вартість проекту 1 млн. грн.

Спільна робота адміністрації міста і підприємства дозволить зменшити техногенне навантаження на місто, допоможе досягти поставлених цілей щодо зниження викидів забруднюючих речовин. Мер міста Андрій Бєлоусов вважає підписання даної угоди важливим документом і гарантією ефективності вирішення екологічних завдань.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають