9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 24 Травня, 2022

Для Маріупольского металургійного комбінату модернізували три теплотяги (фото)

Група “Метінвест” провів модернізацію трьох маневрових локомотивів для Маріупольського металургійного комбінату імені Ілліча.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

У трьох теплотягах серії ТГМ 4 замінили дизельні двигуни.

Теплотяги серії ТГМ4 використовуються для виконання маневрової роботи на станціях меткомбінату ім. Ілліча для забезпечення роботи доменного, конвертерного цехів та аглофабрики.

“На трьох таких агрегатах заводські дизельні мотори практично виробили свій ресурс і вимагали постійного ремонту з використанням дорогих запасних частин, що призводило до зростання кількості простоїв. Було ухвалено рішення про проведення ремоторизації теплотягів”, – повідомляють на “Метінвесті”.

blank

Штатні дизелі 211Д3 теплотягів були замінені на мотори CUMMINS QST-30L1 та САТ С-27. При рівній потужності, вони споживають на 20-30% менше палива, мають більшу надійність, меншу вагу і габарити у порівнянні з колишніми агрегатами. Крім того, двигуни цих марок не вимагають доливання олії між інтервалами проведення технічного обслуговування.

Також з метою повного відновлення технічних характеристик теплотягів було здійснено не лише заміну дизеля, а й проведено повний капітальний ремонт колісних пар, гідропередачі, електромашин, автогальмівного обладнання та електропроводки, замінено компресори.

Встановлено світлодіодне обладнання: буферні ліхтарі, прожектори, дизельне та підкузовне освітлення.

Для покращення умов праці локомотивної бригади, кабіни машиністів додатково обладнали кондиціонерами, мікрохвильовими печами та холодильниками.

blank

Інвестиції склали понад 33 мільйони гривень.

“З урахуванням значної вартості нових теплотягів, проведення ремонту з паралельною ремоторизацією наявних локомотивів – економічно обґрунтоване рішення з невеликим терміном окупності. Це дозволило значно скоротити витрати пального та мінімізувати випадки простою рухомого складу. В рамках інвестиційних проєктів меткомбінату імені Ілліча”, – повідомив керівник проєкту, начальник цеху рухомого складу меткомбінату імені Ілліча групи “Метінвест” Сергій Міщенко.

blank

Нагадаємо, раніше група “Метінвест” провела капітальний ремонт теплотяга ТГМ6А для Авдіївського коксохімічного заводу. На модернізацію залізничного парку направлено понад 6 млн гривень.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають