9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 30 Червня, 2022

Для будівництва найбільшого у світі вітрильника використали українську сталь (відео)

У процесі будівництва найбільшого у світі вітрильника Golden Horizon хорватські кораблебудівники використали 4,5 тисячі тонн листової сталі та товстолистового прокату групи «Метінвест».

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на World Steel Association.

Вітрильне судно Golden Horizon на 90% виготовлене зі сталі. В основі корабля лежить високоміцний сталевий корпус, який дозволяє судну переміщатися у різних кліматичних поясах у всьому світі.

«Корабель побудований з української сталі. Завдяки властивостям сталі судно може вирушити на Північний полюс», – повідомив керівник проєкту Радован Начинович.

Для складання корпусу вітрильника листова сталь і товстолистовий прокат піддаються піскоструминному очищенню перед нанесенням антикорозійної фарби. Потім пофарбовану сталь розрізають за допомогою підводного плазмового різання.

Після підготовки листової сталі та товстолистового прокату складання виконується на стапелі. По завершенню основної конструкції та покриття ще одним шаром антикорозійної фарби судно спускають на воду для перевірки мореплавних якостей корпусу. Потім корабель повертається в док для завершення решти монтажних робіт.

Golden Horizon – п’ятимачтове вітрильне судно зі сталевим корпусом довжиною 162 м. Воно спроєктоване польським військово-морським архітектором Зигмунтом Хоренем, який узяв за основу вантажний корабель France II, збудований у 1911 році.

Вітрильне судно було побудоване на верфі Бродоспліт у Хорватії. Golden Horizon призначений для пасажирських перевезень за маршрутом від Арктики до Антарктиди. Воно обладнане 224 каютами на шести палубах.

Корабель має 39 вітрил, які покривають площу 6,4 тис. кв. м. Може розвивати швидкість до 20 вузлів за годину при попутному вітрі. Вартість судна – €100 млн.

Джерелоhttps://gmk.center/

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають