9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 30 Вересня, 2022

DCH придбав найбільше підприємство з видобутку залізної руди

blankКомпанія BERKLEMOND INVESTMENTS LTD, що входить до групи DCH Олександра Ярославського, придбала EVRAZ Sukha Balka (ЄВРАЗ Суха Балка).

Дане підприємство спеціалізується на видобутку залізної руди підземним способом. До структури комбінату входять дві шахти – «Ювілейна» і шахта ім. Фрунзе. Торік компанією було реалізовано більш ніж 2,5 млн тонн аглоруди.

Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на прес-службу DCH.

Угода відбулася шляхом передачі покупцеві компанією EVRAZ Group S.A. усього акціонерного капіталу Kadish Limited (підприємства, що володіє акціями EVRAZ Sukha Balka). Сума угоди становить $ 110 млн, що є порівнянним із рівнем обігового капіталу та боргу залізорудного підприємства.

Група DCH за 20 років роботи в Україні успішно розвивала різні інвестиційні проекти, у числі яких, окрім «УкрСиббанку», також Черкаський хімічний комбінат «Азот», «Київстар» тощо. Інвестиції Олександра Ярославського у розвиток Харківського регіону перевищили $ 1 млрд, з них $ 300 млн були спрямовані на підготовку інфраструктури Харкова до Євро-2012. Попередніми придбаннями бізнесмена стали Харківський тракторний завод, який після 10-місячного простою розпочав роботу на початку 2017 року, і страхова компанія «ІНГО Україна».

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають