9.5 C
Alba Iulia
Середа, 29 Листопада, 2023

Цього року «Інтерпайп» планує наростити заготівлю металобрухту на власних потужностях

Ломопереробне підприємство «Інтерпайп Втормет», яке входить до української промислової компанії «Інтерпайп», планує збільшити заготівлю металобрухту як на власних потужностях, так і на об’єктах демонтажу та закуповувати брухт безпосередньо на металоутворюючих підприємствах.

Про це передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

Крім того, «Інтерпайп Втормет» готовий давати продавцю такого металобрухту оптимальну ціну без додаткової маржі трейдера.

Зазначається, що сьогодні компанія «Інтерпайп» – єдиний виробник в Україні, який володіє ломозаготівельною мережею майданчиків, розміщених у 7 регіонах країни: Житомирі, Києві, Вінниці, Одесі, Харкові, Полтаві та Дніпрі.

«Цього року для забезпечення зростання виробництва сталі “Інтерпайп” запланував істотне збільшення заготівлі металобрухту на власних потужностях. У нас 10-річний досвід роботи в ломозаготівельному бізнесі, у нас власний парк ломовозів та перевантажувачів. оцінки до вивезення всього брухту, що утворився внаслідок демонтажу об’єкта», – зазначив голова правління «Інтерпайп Втормет» Валентин Макаренко.

Останні новини:

Зараз читають