9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 21 Березня, 2023

Центральний ГЗК виконав планову заміну млина на рудозбагачувальній фабриці

Центральний гірничо-збагачувальний комбінат виконав планову заміну млина МШЦ 161 на виробничій ділянці з ремонту технологічного обладнання рудозбагачувальної фабрики.

Про це йдеться у пресрелізі Metinvest.Media, передає Промисловий Портал.

«Млини використовують у виробництві концентрату, обладнання призначене для подрібнення магнетитових кварцитів. Саме від їхньої роботи залежить кінцева якість концентрату, тож збагачувачі уважно стежать за роботою обладнання – проводять планові ремонти та технічне обслуговування», – йдеться у повідомленні.

Під час ремонту фахівці замінили броні, патрубок завантаження, корпус живильника, черпаки та підшипники ковзання. Весь процес заміни кульового млина та його складових здійснили лише за 24 години, що дозволило фабриці працювати у плановому режимі.

Завдяки проведеному переоснащенню обладнання зможе безаварійно працювати протягом наступних 104 діб – до першого планово-попереджувального ремонту.

«На ЦГЗК Групи «Метінвест» продовжують системно оновлювати обладнання для контролю якості продукції та забезпечення безперебійної роботи підприємства», – резюмує підприємство.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають