9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 29 Листопада, 2022

Centravis пройшов аудит для постачання труб для АЕС Європи

Українська трубна компанія Centravis успішно пройшла черговий аудит представників німецького та французького офісів компанії преміумкласу з торгівлі сталевими трубами, трубними фітингами та аксесуарами Buhlmann.

Про це передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Металлургпром.

Аудит провели представники німецького та французького офісів Buhlmann – Крістоф М. Тірре – старший менеджер з продажу, Сандра Нойманн – технічний менеджер атомних проєктів та Іман Хаддад – технічний менеджер проєкту.

Centravis щорічно відбувається аудит постачальника продукції для АЕС, починаючи з 2009 року. Компанія постачає труби для АЕС Hinkley Point C, Великобританія. З 2020 року вже поставлено 472 тонни, ще планується постачання близько 60 тонн до кінця 2021 року. Труби виготовляються за стандартами EN та RCCM.

Метою проведеного наприкінці жовтня аудиту є перевірка виробництва, а також системи контролю та забезпечення якості вимог до матеріалів, що постачаються для АЕС та відповідність виконання затверджених технологічних процедур.

У ході аудиту відзначено суттєвий прогрес щодо усунення зауважень попередніх аудитів та технічний прогрес Centravis загалом. Досягненню таких високих результатів допомогли інвестиції у розмірі 1,7 мільйона євро в обладнання та модернізацію цехів у 2020 та 2021 рр.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають