9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 26 Червня, 2022

«Азовсталь» розпочала виготовляти рейкові скріплення за новими стандартами

МК «Азовсталь» Групи Метінвест успішно пройшов атестацію на відповідність рейкових скріплень за новими ДСТУ, які виготовляються підприємством.

Передає Національний Промисловий Портал з посланням на mrpl.city.

Кваліфікаційні випробування та оцінку відповідності якості продукції проводила Спеціалізована комісія центрального апарату АТ «Укрзалізниця» спільно зі співробітниками дирекції з технології та якості меткомбінату.

В ході атестації комісія оглянула продукцію в цеху рейкових скріплень (ЦРС) і цеху механічних випробувань (ЦМІ), її відповідність до вимог нових стандартів за хімічним складом і механічними характеристиками сталі, геометричні розміри, формам і маркування. Перевірили документацію й елементи системи менеджменту якості рейкових скріплень в ЦРС і цеху метрології.

«З одного боку необхідно було провести сертифікацію продукції на відповідність новим вимогам ДСТУ, з другої – виконати вимоги основного покупця нашої продукції, – зазначив начальник відділу стандартизації, сертифікації та договірної роботи технологічного управління МК «Азовсталь» Групи Метінвест Костянтин Голобородько. – Програму і методику випробувань розробили в «Науково-дослідному та конструкторсько-технологічному інституті залізничного транспорту» АТ «Укрзалізниці». На завершення дводенних випробувань меткомбінат в черговий раз підтвердив високу якість азовстальської продукції».

Рейкові скріплення – важливі елементи залізничної колії, що з’єднують між собою рейки та шпали. В процесі експлуатації скріплення піддаються серйозним навантаженням, тому підвищені вимоги висуваються як до конструкційних характеристик, так і до якості сталі, з якої вони виготовлені.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають