9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 17 Вересня, 2021

“Азовсталь” пройшла сертифікацію міжнародного аудиту як постачальник сталі для суднобудування

 • На меткомбінаті “Азовсталь”, що входить до складу холдингу “Метінвест”, пройшли два сертифікаційних аудити – сертифікація для постачання продукції в Республіку Молдова та сертифікація за Правилами Американського Бюро Судноплавства.

  Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

  Відзначається, що з січня 2021 року, згідно з постановою Республіки Молдова, весь експортований металопрокат повинен проводитися згідно з європейськими нормами та супроводжуватися сертифікатом відповідності, виданим уповноваженим в Молдові сертифікаційним органом.

  “Представники S.R.L. Сertmatcon провели аудит на меткомбінаті “Азовсталь”, що підтвердило збереження присутності металопрокату на ринку Молдови”, – відзначили на меткомбінаті.

  Зокрема, щоб оцінити управління технологічними процесами на меткомбінаті, аудитори пройшли по всьому ланцюжку виробництва продукції в товстолистовому цеху, а також ознайомилися з методами перевірки якості металопрокату. Представники сертифікаційної компанії оглянули обладнання та перевірили документацію на виробництво металу і системи менеджменту якості.

  “З аудиторами SRL Сertmatcon ми співпрацюємо вперше, проте, у них не було зауваження до документації, обладнання і роботі персоналу. Зараз їм потрібно обробити отримані дані, щоб видати офіційний висновок”, – розповіла провідний інженер відділу стандартизації, сертифікації та договірної роботи технологічного управління меткомбінату “Азовсталь” Олена Весновска.

  Ще один сертифікаційний аудит провели представники Класифікаційного суспільства American Bureu of Shipping з метою ресертифікації меткомбінату у якості виробника безперервнолитих слябів і листового прокату для суднобудування з Правил ABS. Цього разу аудит включав документарну перевірку відповідності технології виробництва суднової сталі згідно з вимогами ABS і участь в сертифікаційних випробуваннях судно-сталі в цеху механічних випробувань.

  Отриманий сертифікат від Американського Бюро Судноплавства буде діяти до 2026 року.

  “Якість азовстальської металопродукції знають у всьому світі. Ми ретельно стежимо за кожним етапом виробництва металу, не допускаючи ні найменшої погрішності. Підтвердження цьому – 20 сертифікатів, виданих різними Класифікаційними та Сертифікаційним товариством на продукцію, що випускається”, – зазначив директор з технології та якості меткомбінату “Азовсталь” Дмитро Зотов.


  Про допомогу проекту

  Також на цю тему

  Останні новини

  Парламент ухвалив за основу законопроєкт про розвиток виробництва біометану

  Верховна Рада в першому читанні ухвалила законопроєкт №5464 "Про внесення змін до закону України "Про альтернативні види...

  Міноборони уклало договори на закупівлю 37 тисяч тонн палива

  Департамент державних закупівель та постачання матеріальних ресурсів Міноборони розпочав процедури закупівлі пально-мастильних матеріалів.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Мілітарний.

  З початку року виробництво автомобільної техніки в Україні зросло у 2,6 раза

  У серпні підприємствами української автомобільної промисловості було випущено 554 транспортних засоби, що в 4,6 раза більше, ніж у серпні 2020-го.Передає Національний Промисловий Портал з...

  Для української армії випробовують рухому станцію очищення води «Джерело-2000»

  В інтересах Збройних сил України проводять випробування рухомої станції очищення води «Джерело-2000».Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Мілітарний.

  Реалізації проєкту високошвидкісної залізниці в Україні коштуватиме 2-5 мільярдів доларів

  Вартість будівництва високошвидкісної залізниці в Україні може скласти близько 2-5 мільярдів доларів, заявив заступник директора департаменту інвестиційної діяльності "Укрзалізниці" Володимир Шемаєв.

  До України прибув 50-й контейнерний потяг з Китаю (відео)

  До Києва з Чунцина прибув контейнерний поїзд, який доставив 62 контейнери.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Центр транспортних стратегій.

  В Ужгороді побудували перший у місті скейт-майданчик

  На площі Богдана Хмельницького в Ужгороді відкрили перший у місті майданчик для катання на скейтбордах і роликах.Передає Національний Промисловий...

  Бельгія передала Україні науково-дослідне судно Belgica для екологічного моніторингу Чорного та Азовського морів

  Для проведення екологічного моніторингу Чорного та Азовського морів Бельгія передала Україні науково-дослідне судно «Belgica» (A962).Про це йдеться в...

  Зараз читають

  “Укрзалізниця” представила концепт плацкартного вагона нового типу (фото)

  На виставці рухомого складу, яка проходила у Києві в кінці серпня, "Укрзалізниця" представила концепт оновленого плацкартного вагона,...

  З початку року виробництво автомобільної техніки в Україні зросло у 2,6 раза

  У серпні підприємствами української автомобільної промисловості було випущено 554 транспортних засоби, що в 4,6 раза більше, ніж у серпні 2020-го.

  Міноборони відзвітувалось про закупівлю озброєння через агенцію НАТО за 2020 рік

  Міноборони оприлюднило звіт про закупівлі для Збройних сил України через Агенцію НАТО у 2020 році.

  Компанія “Радіонікс” створила унікальний наземний стенд для відпрацювання роботи винищувачів МіГ-29 (фото)

  Приватна компанія "Радіонікс" представила на виставці "Зброя та Безпека-2021" унікальний комплекс "Сапфір-С", який може одночасно бути використаний...