9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 17 Травня, 2022

“Азовсталь” пройшла сертифікацію міжнародного аудиту як постачальник сталі для суднобудування

На меткомбінаті “Азовсталь”, що входить до складу холдингу “Метінвест”, пройшли два сертифікаційних аудити – сертифікація для постачання продукції в Республіку Молдова та сертифікація за Правилами Американського Бюро Судноплавства.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

Відзначається, що з січня 2021 року, згідно з постановою Республіки Молдова, весь експортований металопрокат повинен проводитися згідно з європейськими нормами та супроводжуватися сертифікатом відповідності, виданим уповноваженим в Молдові сертифікаційним органом.

“Представники S.R.L. Сertmatcon провели аудит на меткомбінаті “Азовсталь”, що підтвердило збереження присутності металопрокату на ринку Молдови”, – відзначили на меткомбінаті.

Зокрема, щоб оцінити управління технологічними процесами на меткомбінаті, аудитори пройшли по всьому ланцюжку виробництва продукції в товстолистовому цеху, а також ознайомилися з методами перевірки якості металопрокату. Представники сертифікаційної компанії оглянули обладнання та перевірили документацію на виробництво металу і системи менеджменту якості.

“З аудиторами SRL Сertmatcon ми співпрацюємо вперше, проте, у них не було зауваження до документації, обладнання і роботі персоналу. Зараз їм потрібно обробити отримані дані, щоб видати офіційний висновок”, – розповіла провідний інженер відділу стандартизації, сертифікації та договірної роботи технологічного управління меткомбінату “Азовсталь” Олена Весновска.

blank

Ще один сертифікаційний аудит провели представники Класифікаційного суспільства American Bureu of Shipping з метою ресертифікації меткомбінату у якості виробника безперервнолитих слябів і листового прокату для суднобудування з Правил ABS. Цього разу аудит включав документарну перевірку відповідності технології виробництва суднової сталі згідно з вимогами ABS і участь в сертифікаційних випробуваннях судно-сталі в цеху механічних випробувань.

Отриманий сертифікат від Американського Бюро Судноплавства буде діяти до 2026 року.

“Якість азовстальської металопродукції знають у всьому світі. Ми ретельно стежимо за кожним етапом виробництва металу, не допускаючи ні найменшої погрішності. Підтвердження цьому – 20 сертифікатів, виданих різними Класифікаційними та Сертифікаційним товариством на продукцію, що випускається”, – зазначив директор з технології та якості меткомбінату “Азовсталь” Дмитро Зотов.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають