9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 4 Грудня, 2022

«Азовсталь» інвестувала в оновлення компресорів теплосилового цеху

Металургійний комбінат «Азовсталь» направив 7,5 мільйонів гривень на капітальний ремонт трьох компресорів у теплосиловому цеху (ТСЦ).

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на GMK center.

Компресори забезпечують стисненим та осушеним повітрям технологічний процес конвертерного виробництва. Оскільки роботи виконуються без зупинки виробництва, відновлення агрегатів доводиться проводити по черзі, у три етапи. Перший етап уже завершено.

Компресор №3 відновили до проєктних параметрів та ввели в експлуатацію. Під час ремонту фахівці встановили корпус та вал імпелера, замінили олію, фільтр, ущільнювачі та датчики контрольно-вимірювальних приладів.

На цей час ведуться роботи на компресорі №2. Вже проведено ремонт охолоджувачів повітря, замінено масло та фільтри. Також заплановано заміну датчиків КВП та фільтрів попереднього вологовідділення на осушувачах.

Ремонтні роботи на устаткуванні планують завершити до кінця листопада.

«Необхідність ремонтних робіт викликана природним зносом частин компресора, що рухаються – повітряних, масляних ущільнень, підшипників. Капітальний ремонт, який здійснюється силами підрядної організації, дозволить забезпечувати конвертерне виробництво стислим та осушеним повітрям без перебоїв», – зазначив Павло Панченко, начальник теплосилового цеху «Азовсталі».

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають