9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 24 Січня, 2021

Азовський судноремонтний завод виготовить короби для запорізьких ферросплавщиків

 • За 120 днів, згідно з контрактом, за кресленнями замовника на АСРЗ має бути виготовлено і випробувано 24 металургійних короба об’ємом 3,7 кубометра і один – об’ємом 4 кубометри.

  Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на прес-службу підприємства.

  Ці вироби, з розряду металургійної посуду, кожне вагою більше двох тонн призначені для перевезення і транспортування матеріалів для виробництва феросплавів.
  Значно випереджаючи контрактні терміни, перші сім одиниць, в тому числі і єдиний четирехкубовий короб замовленої партії, вже відправлені на автоплатформі в Запоріжжі.

  У міру готовності, будуть відправлені і інші. В даний момент на виробничих ділянках департаменту машинобудування АСРЗ в різному ступені готовності всі 18 виробів замовлення.

  Цікаво, що настільки ж велике замовлення – партія в 31 короб об’ємом 2 кубометра судоремонтники підготували для «ЗЗФ» в серпні 2015 року. Зростаюче число постійних клієнтів АСРЗ дають право стверджувати, що продукція азовських кораблів володіє хорошими характеристиками і має прийнятну вартість.

  Також для запорізьких ферросплавщиков, розпочато виготовлення ще двох позицій виробів: шість грейферів об’ємом 2,2 кубометра і п’ять металургійних розливних ковшів обсягом три кубометри.

  Нагадаємо, що незважаючи на закінчення терміну оренди, на поточний момент АСРЗ підтримує виробничий процес, виконує договірні зобов’язання з поточними контрагентами, здійснює відрахування до бюджетів, виплачує заробітну плату і зберігає унікальний для Азовського моря судноремонтний комплекс завдяки підтримці Маріупольської міської ради та при партнерській підтримці підприємств групи Метінвест.


  Про допомогу проекту

  Також на цю тему

  Останні новини

  В Україні випробовують дрон-камікадзе «Пілум» (відео)

  Українська компанія A.Drones провела льотні випробування безпілотного літака-снаряда «Пілум».Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на УМП.

  «Аеротехніка» поставить аеродромне обладнання авіабазі Нацгвардії

  Науково-виробниче підприємство «Аеротехніка-МЛТ» поставить аеродромне обладнання авіабазі Національної гвардії України.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на УМП.Програмно-технічний...

  Київський завод прийняв на модернізацію другий літак Ан-26 для ВМС України

  Другий транспортний літак Ан-26 для Військово-морських сил України прибув на модернізацію на «Завод 410 ЦА».Передає Національний Промисловий Портал з посиланням...

  Маріупольська бригада Нацгвардії отримала нову техніку

  Маріупольська бригада оперативного призначення Національної гвардії України отримала нову автотехніку.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на УМП.На...

  Донецька залізниця відремонтувала 133 кілометри колій

  Донецька залізниця у 2020 році різними видами ремонту оновила 133,16 кілометра колії.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ШоТам.

  Польща продовжує співпрацювати з Україною для ремонту винищувачів Міг-29

  Польща співпрацює з Україною по ремонту радянських винищувачів МіГ-29 зі складу національних повітряних сил.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на УМП.

  “Епіцентр” інвестує понад $1,2 млрд у розвиток

  Генеральний директор групи компаній "Епіцентр К" Петро Михайлишин повідомив, що у наступні два роки компанія запланувала вкласти $1,22 млрд у свій розвиток.

  «Антонов» готовий добудовувати літаки Ан-74 для Збройних сил без російських деталей

  Державне підприємство “Антонов” готове розпочати практичну роботу по 100% заміні матеріалів, комплектуючих та цілих агрегатів російського походження в літаках сімейства Ан-72/74 за...

  Зараз читають

  В Україні створять фонд стартапів лісового господарства

  "Лісовий інноваційно-аналітичний центр" почав створення Фонду лісопромислових стартапів. Створення фонду розпочато за дорученням глави Держагентства лісових ресурсів...

  Маріупольська бригада Нацгвардії отримала нову техніку

  Маріупольська бригада оперативного призначення Національної гвардії України отримала нову автотехніку.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням...

  П’ять міст України купували трамваї у 2020 році

  У 2020 році п'ять міст України придбали 49 трамваїв.Цю інформацію надав ресурс AllTransUA,...

  У столиці відновлюють одну з башт Київської фортеці

  У Києві триває відновлення однієї з башт Київської фортеці.Як пише Вечірній Київ, башту №4...