9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 6 Лютого, 2023

«АрселорМіттал» вклав 258 млн гривень у розвиток Кривого Рогу

ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» («АрселорМіттал») у 2021 році інвестувало понад 258 мільйонів гривень у розвиток Кривого Рогу та регіону.

Серед основних напрямів інвестицій – охорона здоров’я, освіта, співпраця з місцевими громадами, розвиток міста, передає Національний Промисловий Портал з посиланням на GMK center.

На охорону здоров’я у 2021 році компанія виділила найбільше коштів – 158 млн грн. За рік підприємство передало криворізьким лікарням три сучасні апарати штучної вентиляції легень, відремонтувало лор-центр у лікарні №2, а також продовжило будівництво нового онкологічного центру, в якому є ключовим інвестором.

На розвиток Кривого Рогу за рік було спрямовано 70 млн грн. Напередодні Нового року на вулицях міста з’явилися святкові ілюмінації. Також силами підприємства вдалося оновити зовнішній вигляд районів міста, облаштувати трамвайну лінію та розпочати реконструкцію площі у Металургійному районі. Окрім цього компанія є генеральним спонсором баскетбольного клубу «Кривбас».

blank
Фото: Saroavto

2021 року «АрселорМіттал» інвестував 23,5 млн грн в освіту криворізьких студентів. У рамках проєкту «Нова Фабрика» комбінат відібрав 300 студентів міських ВНЗ, оплачує їм навчання та гарантує роботу на новій фабриці, що наразі будується. Крім цього, розпочато реконструкцію стадіону Криворізького національного університету.

На розвиток місцевих громад за підсумками року було виділено 7,1 млн грн. Підприємство закупило новий автогрейдер для проведення дорожніх робіт, а також збудувало нову енергозберігаючу котельню для лікарні в смт Широке.

«Наша компанія інвестує в те, щоб криворіжани мали більше приводів для гордості за своє місто. Ми визначили ключові сфери для впровадження соціальних проєктів та створення комфортного середовища Кривого Рогу, і це повністю відповідає пріоритетам розвитку міста та місцевих громад», – наголосив Мауро Лонгобардо, гендиректор «АрселорМіттал».

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають