9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 3 Жовтня, 2022

«АрселорМіттал» розпочав капремонт нагрівача повітря домни №6

ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» розпочало капітальний ремонт нагрівача повітря доменної печі №6.

Про це йдеться у пресрелізі газети “Металург”, передає Національний Промисловий Портал з посиланням на GMK centre.

Основне, що потрібно зробити під час ремонту – відновити вогнетривке футерування повітронагрівача та його основних вузлів.

«Цей процес тривалий і копіткий, адже до встановлення нового обладнання потрібно обережно позбутися вже відпрацьованого футерування», – йдеться у повідомленні.

Після демонтажу старих деталей та обладнання залишиться лише металевий кожух. Всі інші деталі – клапани гарячого дуття, газові дроселя, основні вузли управління повітронагрівача та інше – замінять на нові. Також буде укладено 3,9 тис. тонн нової вогнетривкої кладки.

«Повітря, необхідне для горіння палива в доменній печі, перед подачею у фурму попередньо нагрівається в повітронагрівачах. Це дозволяє економити паливо та підвищувати продуктивність плавки. Кожна доменна піч має повітронагрівач своїх розмірів. На ДП №6 кожен із чотирьох повітронагрівачів блоку має майже 9-метровий діаметр, загальну висоту 49,3 м. З вогнетривкою кладкою висота становить понад 40 м», – зазначив Юрій Курило, в.о. начальника ДЦ №1 з технологій.

Капремонт планую виконати за 210 днів, а завершення очікується у жовтні. Після ремонту температуру гарячого дуття в печі можна буде підвищити до 1030°C, що дозволить заощаджувати паливо.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають