9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 1 Березня, 2021

«АрселорМіттал Кривий Ріг» ввів в експлуатацію новий комплекс транспортування залізної руди

 • У 2018 році обсяги видобутку залізної руди шахти ім. Артема ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» планується збільшити до 1,013 млн тонн (у 2017 р. – 757,6 тис. тонн).

  Це дозволить підприємству повністю забезпечити свої потреби в аглоруді. Про це повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на прес-службу підприємства.

  Зростання обсягів підземного видобутку буде досягнуте завдяки запуску дробильно-бункерного комплексу горизонту –1 135 метрів і похило-транспортної вироботки № 2. Лише на цьому горизонті шахти виробництво зросте втричі.

  Раніше тут для підйому руди на поверхню використовувалися вагонетки та кліть, процес був трудомісткий і тривалий. Новий комплекс дозволить оперативно транспортувати видобуту руду за допомогою діючого технологічного ланцюжка в шахті та скипового підйому. Для цього встановлено стрічковий конвеєр загальною довжиною 380 метрів з кутом нахилу 16 градусів. Максимальна продуктивність конвеєра – 400 тонн на годину.

  Для енергозабезпечення комплексу під землею була побудована окрема електропідстанція. Новий об’єкт обладнано пожежною сигналізацією та системою пожежогасінні. При будівництві комплексу використано обладнання вітчизняних виробників, одним з яких є Новокраматорський машинобудівний завод.

  В цілому інвестиції в будівництво горизонту –1 135 метрів і нового комплексу транспортування руди склали 43,8 млн доларів США.

  Компанія АрселорМіттал продовжує масштабну інвестиційну програму, направлену на модернізацію свого криворізького підприємства до 2020 року. 2018 рік ми відкриваємо новими завершеними об’єктами. Запуск дробильно-бункерного комплексу горизонту –1 135 м і похило-транспортної вироботки № 2 – це ще один крок на шляху оновлення потужностей гірничодобувного сектора підприємства. Це дасть нам можливість суттєво збільшити підземний видобуток і виробництво аглоруди, виконати виробничу програму, – повідомив заступник генерального директора з гірничого виробництва Володимир Теслюк.

  Крім того, цього року АрселорМіттал Кривий Ріг» ставе перед собою мету реалізувати ряд проектів з ремонтів і капітального будівництва та виробити 10 млн тонн концентрату – повністю забезпечити ним своє виробництво. З них 2,025 млн тонн відправити на експорт до Східної Європи підприємствам компанії АрселорМіттал.


  Про допомогу проекту

  Також на цю тему

  Останні новини

  У 2021 році в Україні буде відремонтовано та побудовано 4,5 тисячі кілометрів доріг державного значення

  У 2021 році в Україні заплановано відремонтувати близько 4,5 тисяч кілометрів автомобільних доріг державного значення.

  «Українська бронетехніка» створює колабораційний хаб для реалізації спільних проєктів в оборонній сфері

  Компанія «Українська бронетехніка» хоче об’єднати інноваційні українські оборонні підприємства і створити майданчик для реалізації амбітних спільних проєктів та взаємної маркетингової підтримки.

  З 1 березня для українців відкрито нові напрямки безвізу

  З 1 березня для громадян України почне діяти безвізовий режим з карибською острівною державою Гренада, а також із заморськими територіями у складі...

  Запорізьке підприємство виготовить для Аргентини реакторне обладнання

  Після кількох років перерви підприємство «Запоріжтрансформатор» (ЗТР) повернулося на аргентинський ринок.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Голос України.

  В Україні розробили проєкт нового десантного корабля

  Державне підприємство "Дослідно - проектний центр кораблебудування" розробив проєкт Середнього десантного корабля "Саламандра" в інтересах морських військових відомств.

  У Херсоні відкрили власне виробництво речовини для знезараження води

  Міське комунальне підприємство "Херсонводоканал" за кошти гранту зі Словаччини відкрило власний мінізавод з виробництва гіпохлориту натрію – реагенту, яким дезінфікують воду

  На Вінничині будують завод з виробництва соняшникової олії

  У Ладижині Гайсинського району Вінницької області розпочали будівництво заводу із виробництва соняшникової олії.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Голос...

  В Україні розробляють стратегію з забезпечення безбар’єрності в транспортній сфері

  В Україні розробляють стратегію зі створення безбар'єрного простору, куди увійдуть відповідні ініціативи у сфері транспорту.Про це повідомили в...

  Зараз читають

  У 2021 році в Україні буде відремонтовано та побудовано 4,5 тисячі кілометрів доріг державного значення

  У 2021 році в Україні заплановано відремонтувати близько 4,5 тисяч кілометрів автомобільних доріг державного значення.

  Укравтодор запропонував Києву добудувати Подільський міст

  Державна служба автомобільних доріг (Укравтодор) офіційно звернулася до голови Київської міської державної адміністрації Віталія Кличка з пропозицією...

  З 1 березня для українців відкрито нові напрямки безвізу

  З 1 березня для громадян України почне діяти безвізовий режим з карибською острівною державою Гренада, а також...

  Українські конструктори показали гібридну гусеничну бронеплатформу “Шторм” на виставці в Дубаї

  Команда українського конструктора бронетехніки Олександра Кузнєцова представила на виставці в Об’єднаних Арабських Еміратах IDEX-2021 свою розробку “Шторм”....