9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 26 Вересня, 2023

«АрселорМіттал Кривий Ріг» ввів в експлуатацію новий комплекс транспортування залізної руди

У 2018 році обсяги видобутку залізної руди шахти ім. Артема ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» планується збільшити до 1,013 млн тонн (у 2017 р. – 757,6 тис. тонн).

Це дозволить підприємству повністю забезпечити свої потреби в аглоруді. Про це повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на прес-службу підприємства.

Зростання обсягів підземного видобутку буде досягнуте завдяки запуску дробильно-бункерного комплексу горизонту –1 135 метрів і похило-транспортної вироботки № 2. Лише на цьому горизонті шахти виробництво зросте втричі.

Раніше тут для підйому руди на поверхню використовувалися вагонетки та кліть, процес був трудомісткий і тривалий. Новий комплекс дозволить оперативно транспортувати видобуту руду за допомогою діючого технологічного ланцюжка в шахті та скипового підйому. Для цього встановлено стрічковий конвеєр загальною довжиною 380 метрів з кутом нахилу 16 градусів. Максимальна продуктивність конвеєра – 400 тонн на годину.

Для енергозабезпечення комплексу під землею була побудована окрема електропідстанція. Новий об’єкт обладнано пожежною сигналізацією та системою пожежогасінні. При будівництві комплексу використано обладнання вітчизняних виробників, одним з яких є Новокраматорський машинобудівний завод.

В цілому інвестиції в будівництво горизонту –1 135 метрів і нового комплексу транспортування руди склали 43,8 млн доларів США.

Компанія АрселорМіттал продовжує масштабну інвестиційну програму, направлену на модернізацію свого криворізького підприємства до 2020 року. 2018 рік ми відкриваємо новими завершеними об’єктами. Запуск дробильно-бункерного комплексу горизонту –1 135 м і похило-транспортної вироботки № 2 – це ще один крок на шляху оновлення потужностей гірничодобувного сектора підприємства. Це дасть нам можливість суттєво збільшити підземний видобуток і виробництво аглоруди, виконати виробничу програму, – повідомив заступник генерального директора з гірничого виробництва Володимир Теслюк.

Крім того, цього року АрселорМіттал Кривий Ріг» ставе перед собою мету реалізувати ряд проектів з ремонтів і капітального будівництва та виробити 10 млн тонн концентрату – повністю забезпечити ним своє виробництво. З них 2,025 млн тонн відправити на експорт до Східної Європи підприємствам компанії АрселорМіттал.

Останні новини:

Зараз читають