9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 20 Червня, 2021

«АрселорМіттал Кривий Ріг» ввів в експлуатацію новий комплекс транспортування залізної руди

 • У 2018 році обсяги видобутку залізної руди шахти ім. Артема ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» планується збільшити до 1,013 млн тонн (у 2017 р. – 757,6 тис. тонн).

  Це дозволить підприємству повністю забезпечити свої потреби в аглоруді. Про це повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на прес-службу підприємства.

  Зростання обсягів підземного видобутку буде досягнуте завдяки запуску дробильно-бункерного комплексу горизонту –1 135 метрів і похило-транспортної вироботки № 2. Лише на цьому горизонті шахти виробництво зросте втричі.

  Раніше тут для підйому руди на поверхню використовувалися вагонетки та кліть, процес був трудомісткий і тривалий. Новий комплекс дозволить оперативно транспортувати видобуту руду за допомогою діючого технологічного ланцюжка в шахті та скипового підйому. Для цього встановлено стрічковий конвеєр загальною довжиною 380 метрів з кутом нахилу 16 градусів. Максимальна продуктивність конвеєра – 400 тонн на годину.

  Для енергозабезпечення комплексу під землею була побудована окрема електропідстанція. Новий об’єкт обладнано пожежною сигналізацією та системою пожежогасінні. При будівництві комплексу використано обладнання вітчизняних виробників, одним з яких є Новокраматорський машинобудівний завод.

  В цілому інвестиції в будівництво горизонту –1 135 метрів і нового комплексу транспортування руди склали 43,8 млн доларів США.

  Компанія АрселорМіттал продовжує масштабну інвестиційну програму, направлену на модернізацію свого криворізького підприємства до 2020 року. 2018 рік ми відкриваємо новими завершеними об’єктами. Запуск дробильно-бункерного комплексу горизонту –1 135 м і похило-транспортної вироботки № 2 – це ще один крок на шляху оновлення потужностей гірничодобувного сектора підприємства. Це дасть нам можливість суттєво збільшити підземний видобуток і виробництво аглоруди, виконати виробничу програму, – повідомив заступник генерального директора з гірничого виробництва Володимир Теслюк.

  Крім того, цього року АрселорМіттал Кривий Ріг» ставе перед собою мету реалізувати ряд проектів з ремонтів і капітального будівництва та виробити 10 млн тонн концентрату – повністю забезпечити ним своє виробництво. З них 2,025 млн тонн відправити на експорт до Східної Європи підприємствам компанії АрселорМіттал.


  Про допомогу проекту

  Також на цю тему

  Останні новини

  Україні затвердила Стратегію розвитку оборонно-промислового комплексу

  Рада національної безпеки та оборони на засіданні розглянула та затвердила Стратегії розвитку оборонно-промислового комплексу України.

  “Укрзалізниця” планує заробляти близько 100 мільйонів гривень на рік від здачі в оренду площ на вокзалах

  Протягом літа через систему Prozorro.Продажі АТ "Укрзалізниця" планує передати в оренду понад 41,5 тис. кв. м площ 24 залізничних вокзалів.

  На трасі Н-31 Дніпро-Решетилівка продовжують масштабне будівництво нового шляхопроводу через залізницю (фото)

  На Полтавщині, в рамках будівництва траси Н-31 Дніпро-Решетилівка, мостовики працюють над зведенням нового шляхопроводу через залізницю в с. Бутенки.

  Україна і Туреччина відновлять дружні візити кораблів берегової охорони

  Керівники Морської охорони ДПСУ та Берегової охорони Туреччини на спільній зустрічі домовилися про продовження та посилення співпраці у Чорному морі.

  Для Збройні сили України замовили десяток броньованих гусеничних тягачів БТС-4

  В інтересах Збройних Сил України замовлено десяток модернізованих броньованих гусеничних тягачів БТС-4.Про це розказали у сюжеті Факти ICTV, передає Національний Промисловий...

  Компанія «Радіонікс» розробляє активну головку самонаведення нового покоління

  Науково-виробниче підприємство «Радіонікс» розробляє активну головку самонаведення нового покоління.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Мілітарний.Про нові...

  Авіакомпанія “Мотор Січ” отримає в лізинг два літаки Ан-140

  Державний концерн Укроборонпром планує підписати з авіакомпанією "Мотор Січ" договір про завершення будівництва і передачі в лізинг двох літаків Ан-140 до кінця...

  КВБЗ готовий виготовити всі замовлені “Укрзалізницею” дизель-потяги до кінця цього року

  Крюківський вагонобудівний завод планує завершити складання шести одиниць тривагонних дизель-потягів ДПКр-3 до кінця 2021 року. Виробництво даних складів передбачено контрактом з "Укрзалізницею"...

  Зараз читають

  “Укрзалізниця” планує заробляти близько 100 мільйонів гривень на рік від здачі в оренду площ на вокзалах

  Протягом літа через систему Prozorro.Продажі АТ "Укрзалізниця" планує передати в оренду понад 41,5 тис. кв. м площ...

  Міноборони оприлюднило дані про програму ремонту автотехніки у 2021 році

  Міноборони України розказало про масштаби ремонту автотехніки для Збройних Сил України у 2021 році, що будуть замовлені...

  «ВК Система» представила на «Зброя та безпека» нову броньовану медичну машину (фото)

  У Києві на міжнародній виставці «Зброя та безпека - 2021» науково-виробнича компанія «ВК Система» представила одну з новинок...

  “Івченко-Прогрес” розпочало процес імпортозаміщення на гвинтах до транспортника Ан-70

  ДП "Запорізьке машинобудівне конструкторське бюро "Прогрес" ім. академіка О. Г. Івченка", яке входить до складу ДК "Укроборонпром",...