9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 28 Січня, 2022

«АрселорМіттал Кривий Ріг» прийматиме участь у будівництві вітроелектростанції на Херсонщині

ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» стало переможцем тендеру на пряму поставку арматурного прокату для будівництва нової вітроелектростанції (ВЕС) в с. Овер’янівка Херсонської області.

Арматура підприємства використовується при зведенні фундаментів вітрогенераторів нової електростанції на півдні України, передає azovpromstal.com.

Херсонська область є однією з перших в Україні з розвитку «чистої енергетики». Нова вітроелектростанція в с. Овер’янівка буде складатися з 12 турбін загальною потужністю близько 41 МВт. Введення об’єкта в експлуатацію планується в третьому кварталі 2018 року. Всього компанія «Віндкрафт» має намір побудувати два вітропарку в с. Новотроїцьке і с. Овер’янівка з 42-х вітроелектричних установок загальною потужністю 140 МВт.

Поставки металопродукції ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» для будівництва об’єктів відновлюваної енергетики в Херсонській області почалися в 2017 році. При будівництві двох нових вітроелектростанцій – Новотроїцької і Овер’янівської – використовується вся номенклатура арматури А500С діаметром 8-32 мм і довжиною 12 метрів. Відвантаження здійснюється як залізничним транспортом, так і автомобільним. У 2017 році загальний обсяг поставок арматурного прокату склав 1 681 тонну, в 2018 році (до теперішнього часу) – 151 тонну.

Олександр Хорунжий, директор ТОВ «Колективне будівельно-монтажне підприємство« Демос »(підрядник з будівництва ВЕС «Овер’янівська»):

Хочемо відзначити хорошу якість арматурної сталі ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг», оперативну доставку і готовність вирішити будь-які питання фахівцями підприємства. У нас склався успішний досвід співпраці і надалі ми готові рекомендувати ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» нашим партнерам.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають