9.5 C
Alba Iulia
Субота, 25 Березня, 2023

“АрселорМіттал Кривий Ріг” інвестує $100 млн. в технологію безперервного лиття

Комбінат побудує третю машину безперервного лиття заготовок. Загальна сума інвестицій $ 100 млн

ПАТ “АрселорМіттал Кривий Ріг” (АМКР) анонсувало будівництво третьої машини безперервного лиття заготовок (МБЛЗ). Постачальником основного технологічного обладнання обрана SMS Group (Німеччина). В даний момент завершуються роботи з підготовки території будівництва. Будівельні роботи основного етапу розпочнуться найближчим часом.

Повідомляє delo.ua з посиланням на прес-службу компанії.

80% продукції ПАТ” АрселорМіттал Кривий Ріг “все ще проводиться шляхом розливання сталі в злитки, що не забезпечує необхідної якості та вартості. Саме тому у нас немає іншого виходу, крім як запланувати будівництво ще однієї машини безперервного лиття заготовки на підприємстві, –  прокоментував генеральний директор АМКР Парамжіт Калон.

Нагадаємо, що за підсумками 2016 року підприємство виплавило близько 6,3 млн тонн стали при потенціалі збільшення виробництва до 7 млн ​​тонн. Будівництво першої черги безперервного розливу сталі на криворізькому підприємстві було завершено 5 років тому. З 2016 року за допомогою МБЛЗ в “АрселорМіттал Кривий Ріг” було вироблено 1163,533 тис. тонн сталевих заготовок.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають