9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 12 Квітня, 2021

“ArcelorMittal Кривий Ріг” купить 4 чеських локомотиви CZ Loko за 9 мільйонів євро

 • Меткомбінат “ArcelorMittal Кривий Ріг” підписав контракт за схемою фінансового лізингу за підтримки OTP Leasing на постачання чотирьох локомотивів виробництва CZ Loko (Чехія).

  Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

  Тепловози серії EffiShunter 1600 загальною вартістю 9 млн євро надійдуть на підприємство у 2020 році.

  Генеральний директор OTP Leasing Андрій Павлушин зазначив, що компанія ретельно готували цей проєкт з чеськими колегами з CZ Loko і командою “ArcelorMittal Кривий Ріг”.

  “Тому дуже раді, що угода відбулася. Для нас це перший крок в цьому напрямку — у фінансуванні операцій з локомотивами, які поряд з авто- та агротехнікою, вантажівками та вагонами поповнять портфель наших основних продуктів”, – сказав Павлушин.

  У свою чергу директор транспортного департаменту “ArcelorMittal Кривий Ріг” Олексій Рибалкін констатував, що CZ Loko – одне з провідних підприємств залізничного машинобудування в Центральній Європі.

  “Наш меткомбінат першим в Україні буде використовувати в роботі чеські локомотиви нового покоління. Планується, що два з чотирьох тепловозів CZ Loko будуть залучені на обслуговуванні нового відділення безперервного розливання сталі (проєкт МНЛЗ-2,3), будівництво якого планується завершити в цьому році”, – пояснив Рибалкін.

  Тепловози EffiShunter 1600 оптимізовані для маневрових і важких робіт на промислових гілках, зокрема в металургійній і добувній галузі промисловості. Це сучасні потужні машини, на яких встановлено дизельний двигун Caterpillar потужністю 1550 кіловат і генератор тяги Siemens. Вони оснащені цифровою системою управління, круїз-контролем, електродинамічним гальмом і захистом від ковзання (при тязі). Переваги цих тепловозів — висока надійність і шумоізоляція, екологічність, хороша оглядовість, безпека обслуговування.

  На початку 2019 року “ArcelorMittal Кривий Ріг” придбав тепловоз ТМ2У-9043. В цілому локомотивний парк для обслуговування металургійного виробництва налічує 126 одиниць. Ще 50 вивізних і маневрових локомотивів використовуються в гірському департаменті.

  Закупівля нових тепловозів поряд з їх модернізацією і ремонтами дають можливість підприємству нарощувати ефективний залізничний парк. З минулого року на тепловозах меткомбінату почали встановлювати американські дизельні двигуни нового покоління Cummins. А в цьому році вперше на кар’єрний локомотив ТЕМ7 був встановлений новий двигун компанії Anglo Belgian Corporation (АВС), яка є одним з основних виробників дизельних двигунів у світі (заснована в 1912 році за участю винахідника дизельного двигуна Рудольфа Дизеля). У 2019 гірський департамент “ArcelorMittal Кривий Ріг” планує поставити двигуни АВС ще на два свої локомотиви.


  Про допомогу проекту

  Також на цю тему

  Останні новини

  “Західний контейнерний термінал” у Тернополі почав відправляти контейнерні поїзди до Польщі

  "Західний контейнерний термінал", який розташований в Тернополі, у 2021 році налагодив регулярне сполучення з польською інтермодальною мережею.

  ДТЕК використовує дрон-кулю для інспекції виробництва

  В результаті співпраці Innovation DTEK, ДТЕК Енерго і DroneUA, захищений дрон Elios 2, вироблений швейцарською компанією Flyability, був успішно протестований і введений...

  “Укроборонпром” працює над створенням керованих снарядів 155-мм з дальністю 50 кілометрів

  В України продовжують розвивати тематику керованих боєприпасів в рамках програми "Квітник"/"Барвінок". Про амбітні плани з розвитку боєприпасної галузі Концерну розповів директор Дивізіону...

  Міноборони отримає літак Ан-148 від “Антонова” та гелікоптер Мі-8

  Літак Ан-148-100В та гелікоптер Мі-8МТВ-1 зі складу Державного авіаційного підприємства "Україна" (підпорядкована ДУСі) передають у розпорядження Міністерству оборони України.

  Заводі «Океан» прийняв на ремонт черговий суховантаж (фото)

  У Миколаєві 8 квітня на Суднобудівному заводі «Океан» стало для проходження ремонту судно SOLKA 2.Передає Національний Промисловий Портал з...

  “Укравтодор” розпочав ремонт автодороги на території Чорнобильської зони (фото)

  У Чорнобильській зоні стартували ремонтні роботи на 40 кілометровій ділянці дороги між КПП "Дитятки" і КПП "Прип'ять" та під'їзду до ЧАЕС.

  П’ятий екіпаж катера Island готовий до відправки на навчання у США

  П’ятий екіпаж патрульного катеру Island готовий до виряджання у США на навчання.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на УМП.

  Виділено кошти на реконструкцію та розбудову пунктів пропуску на Закарпатті

  Закарпатська область отримає кошти на реконструкцію старих та будівництво нових пунктів пропуску на Українському кордоні з державами Європейського Союзу.

  Зараз читають

  “Азовсталь” пройшла сертифікацію міжнародного аудиту як постачальник сталі для суднобудування

  На меткомбінаті "Азовсталь", що входить до складу холдингу "Метінвест", пройшли два сертифікаційних аудити - сертифікація для постачання...

  В разі закупівлі електровозів Alstom локалізація їх виробництва в Україні може скласти лише 15%

  Міністерство інфраструктури України повідомило, що орієнтовний рівень локалізації локомотивів, переговори про закупівлю яких ведуться з французькою компанією...

  Херсон зафрахтував п’ять теплоходів для річкових перевезень

  ДП "Адміністрація річкових портів" і КП "Херсонкомунтранссервіс" Херсонської міської ради уклали ряд договорів про передачу в бербоут-чартер...

  Дві третини ракето-космічної продукції України імпортували США та Саудівська Аравія

  Про результати господарської діяльності підприємств, що входять до складу Державного космічного агентства України у 2020 році повідомив...