9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 4 Жовтня, 2022

“ArcelorMittal Кривий Ріг” купить 4 чеських локомотиви CZ Loko за 9 мільйонів євро

Меткомбінат “ArcelorMittal Кривий Ріг” підписав контракт за схемою фінансового лізингу за підтримки OTP Leasing на постачання чотирьох локомотивів виробництва CZ Loko (Чехія).

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

Тепловози серії EffiShunter 1600 загальною вартістю 9 млн євро надійдуть на підприємство у 2020 році.

Генеральний директор OTP Leasing Андрій Павлушин зазначив, що компанія ретельно готували цей проєкт з чеськими колегами з CZ Loko і командою “ArcelorMittal Кривий Ріг”.

“Тому дуже раді, що угода відбулася. Для нас це перший крок в цьому напрямку — у фінансуванні операцій з локомотивами, які поряд з авто- та агротехнікою, вантажівками та вагонами поповнять портфель наших основних продуктів”, – сказав Павлушин.

У свою чергу директор транспортного департаменту “ArcelorMittal Кривий Ріг” Олексій Рибалкін констатував, що CZ Loko – одне з провідних підприємств залізничного машинобудування в Центральній Європі.

“Наш меткомбінат першим в Україні буде використовувати в роботі чеські локомотиви нового покоління. Планується, що два з чотирьох тепловозів CZ Loko будуть залучені на обслуговуванні нового відділення безперервного розливання сталі (проєкт МНЛЗ-2,3), будівництво якого планується завершити в цьому році”, – пояснив Рибалкін.

Тепловози EffiShunter 1600 оптимізовані для маневрових і важких робіт на промислових гілках, зокрема в металургійній і добувній галузі промисловості. Це сучасні потужні машини, на яких встановлено дизельний двигун Caterpillar потужністю 1550 кіловат і генератор тяги Siemens. Вони оснащені цифровою системою управління, круїз-контролем, електродинамічним гальмом і захистом від ковзання (при тязі). Переваги цих тепловозів — висока надійність і шумоізоляція, екологічність, хороша оглядовість, безпека обслуговування.

На початку 2019 року “ArcelorMittal Кривий Ріг” придбав тепловоз ТМ2У-9043. В цілому локомотивний парк для обслуговування металургійного виробництва налічує 126 одиниць. Ще 50 вивізних і маневрових локомотивів використовуються в гірському департаменті.

Закупівля нових тепловозів поряд з їх модернізацією і ремонтами дають можливість підприємству нарощувати ефективний залізничний парк. З минулого року на тепловозах меткомбінату почали встановлювати американські дизельні двигуни нового покоління Cummins. А в цьому році вперше на кар’єрний локомотив ТЕМ7 був встановлений новий двигун компанії Anglo Belgian Corporation (АВС), яка є одним з основних виробників дизельних двигунів у світі (заснована в 1912 році за участю винахідника дизельного двигуна Рудольфа Дизеля). У 2019 гірський департамент “ArcelorMittal Кривий Ріг” планує поставити двигуни АВС ще на два свої локомотиви.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають