9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 17 Січня, 2022

ArcelorMittal Кривий Ріг завершив плановий ремонт доменної печі № 7

Металургійний комбінат “АрселорМіттал Кривий Ріг” завершив плановий відновлювальний ремонт третього розряду доменної печі №7.

Про це повідомляє прес-служба підприємства, передає МінПром.

Як повідомляється, після завершення ремонту виробництво чавуну на меткомбінаті зросла до 16 тис. тонн на добу, а до середини жовтня збільшиться до 17 тис. тонн.

Інвестиції підприємства в оновлення доменного агрегату склали майже 240 млн грн. Ремонт стартував наприкінці травня і тривав 110 діб. Його виконував департамент по утриманню і ремонтам ПАТ “АрселорМіттал Кривий Ріг” із залученням 10 підрядних організацій.

За цей час на домні проведена заміна завантажувального пристрою, ділянок кожуха печі загальною вагою 46 тонн. Для продовження терміну служби вогнетривкої кладки, зниження впливу високої температури на кожух було замінено 337 холодильних плит шахти доменної печі – це практично всі холодильники системи охолодження шахти печі. Футеровка шахти печі відновлена ​​шляхом шоткретування. За допомогою цього методу нанесено 564 тонни вогнетривкого бетону. Між холодильними плитами і кожухом печі залито 40 тонн бетону. Також відремонтовано металоконструкції устаткування шихтоподачи.

Прес-служба повідомляє, що окрема увага була приділена ремонту пошкоджених ділянок футеровки металлопріемніка доменної печі №7. Він є одним з основних робочих просторів печі, де йде активний рух продуктів плавки, присутні високі температури, відбуваються хімічні реакції. Все це впливає на підвищений знос футеровки. У процесі ремонту футерування в зонах найбільшого зносу була частково відновлена ​​із застосуванням новітніх технологій і матеріалів. Цю роботу виконала компанія Magneco Metrel uk ltd – українська “дочка” американського холдингу.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають