9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 6 Жовтня, 2022

ArcelorMittal Кривий Ріг за три роки інвестує в розвиток виробництва $1 млрд

Металургійний комбінат АрселорМіттал Кривий Ріг планує протягом 2018-2020 рр., Інвестувати у виробництво близько $ 1 млрд.

Про це заявив Гиріш Сардана, заступник гендиректора підприємства з постачання, Про це повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на Ліга.NET.

За три роки ми збираємося інвестувати близько $ 1 млрд, – сказав він.

За його словами, в металургійному виробництві АМКР планує будувати дві машини безперервного лиття заготовки, модернізувати дрібносортний стан, побудувати нову аглофабрику, модернізувати кисневий блок.

Що стосується гірського департаменту, то планується перебудова хвостосховища. Нам потрібні будуть нові дробильні фабрики, будемо реконструювати збагачувальні фабрики, – зазначив топ-менеджер.

Як додали в прес-службі підприємства, для реалізації своєї інвестпрограми АМКР панірує розширити базу постачальників і підрядників в Україні.

Цього року АМКР співпрацював з більш ніж 1,7 тис. компаніями.

Тільки для проведення будівельно-монтажних робіт було залучено близько 200 організацій чисельністю понад 20 тис. осіб. За надання послуг і поставку матеріалів і устаткування металургійний гігант виплатив підрядникам 38 млрд грн, – сказано в повідомленні.

АрселорМіттал є найбільшим іноземним інвестором в Україні. За 12 років рівень наших інвестицій зріс до $ 4,38 млрд, і це без обліку придбання активу в ході приватизації, – додав гендиректор АрселорМіталл Кривий Ріг Парамжіт Калон.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають