9.5 C
Alba Iulia
Субота, 22 Січня, 2022

ArcelorMittal Кривий Ріг провів реконструкцію агломераційної машини

Металургійний комбінат “АрселорМіттал Кривий Ріг” приступив до гарячих випробувань агломераційної машини №5 після її реконструкції.

Згідно з повідомленням капітальні інвестиції за цим проектом лише в минулому році склали більше 25 млн дол. Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на МінПром.

Як повідомляється, при реконструкції агломашини №5 газоочистка мокрого типу була замінена на суху з використанням більш сучасного та ефективного електрофільтру, що дозволить підтримувати нормативи щодо викидів пилу на рівні менше 50 мг/куб. м.

Також були повністю замінені основні елементи агломашини – газовий колектор, спекательні візки, встановлено новий запальний горн і реконструйований лінійний охолоджувач, введений новий тип ексгаустера, що дозволить знизити простої машини. Крім того, відремонтовано будівлі і споруди другого аглоцеха.

“АрселорМіттал Кривий Ріг” – найбільший виробник сталевого прокату в Україні. Спеціалізується на випуску довгомірного прокату, зокрема, арматури і катанки.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають