9.5 C
Alba Iulia
Субота, 24 Липня, 2021

“ArcelorMittal Кривий Ріг” направило більше 450 млн грн на реконструкцію конвертера №4 конвертерного цеху

 • Криворізький гірничо-металургійний комбінат “ArcelorMittal Кривий Ріг” направив більше 450 млн грн на реконструкцію конвертера №4 в конвертерному цеху, повідомляється в прес-релізі підприємства в четвер.

  Про це повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на Інтерфакс-Україна.

  При цьому уточнюється, що до цього подібні роботи були виконані на конвертерах №№ 5, 6, де повністю замінені газовідвідних тракти і газоочистки, функція яких – відведення, охолодження і очищення конвертерних газів. Проект здійснено в рамках реконструкції конвертерного цеху з заміною газоочисних установок, що є однією з ключових складових масштабної інвестиційної програми ПАТ “ArcelorMittal Кривий Ріг”.

  Також зазначається, що виконання даного інвестпроекту дасть можливість підприємству скоротити валові викиди забруднюючих речовин в атмосферу на 2,7 тис. тонн на рік.

  В ході реконструкції на конвертері №4 впроваджена нова система газоотводящих трактів і газоочисток, замінений газоотводящий тракт від місця виходу газів з горловини конвертера, модернізований кесон з газоходів. Також встановлено новий двоступеневий баштовий скруббер, замінені газоходи від газоочистки до димососним відділення, встановлено нові димососи, працює факельна стійка для допалення З, проведені інші роботи.

  В даний час конвертери №№ 5, 6 працюють в штатному режимі, а конвертер №4 введений в дослідно-промислову експлуатацію. Ми очікуємо підвищення надійності агрегату і скорочення часу циклу плавки, що дозволить підвищити продуктивність конвертера. Корпус оснащений датчиками, завдяки яким можна точно визначити місця зносу футеровки і вчасно її відновити, – пояснює начальник конвертерного цеху” ArcelorMittal Кривий Ріг “Олег Бельгер, якого цитує прес-служба.

  Конвертерний цех “ArcelorMittal Кривий Ріг” працює в складі шести конвертерів. В рамках першого етапу проекту реконструкції, в 2012-2017 рр., Роботи проводилися на конвертерах №№4, 5, 6. Другий етап впровадження інвестпроекту передбачає реконструкцію конвертерів №№1, 2, 3 в 2017-2020 рр. Разом зі зниженням викидів забруднюючих речовин в атмосферу масштабна реконструкція конвертерного цеху і установок очистки газу за всіма конвертерами дозволить підприємству зменшити споживання води і електроенергії, що призведе до зниження собівартості продукції і підвищення конкурентоспроможності ПАТ “ArcelorMittal Кривий Ріг”.


  Про допомогу проекту

  Також на цю тему

  Останні новини

  Монтаж секцій вантового мосту у Запоріжжі завершать до кінця місяця (фото)

  На будівництві мостового переходу в Запоріжжі мостобудівники приступили до монтажу четвертої секції вантового мосту від пілона в...

  Порт Чорноморськ зайняв перше місце серед портів України за перевалкою зернових

  Морський порт Чорноморськ у першому півріччі 2021 року перевалив 5,3 мільйона тонн зернових вантажів, що є рекордним показником в порівнянні з усіма...

  До кінця року ВМС України сформують дивізіон катерів Island з американським озброєнням

  До кінця року, в рамках матеріально-технічної допомоги від США, Україні буде передано три катери типу Island, що дозволить сформувати дивізіон з 5...

  Українська компанія представила оновлені захисні плити та плаваючі бронежилети

  Компанія «Темп-3000» на виставці «Зброя та безпека 2021» представила оновлені захисні плити та плаваючі бронежилети.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на UMP.

  “Укрзалізниця” в II кварталі збільшила середньодобове завантаження вагонів до 730 тисяч тонн

  "Укрзалізниця" продовжує нарощувати показники вантажної роботи. Так, у другому кварталі 2021 року в середньому завантажувалося понад 730,5 тис. тонн вантажів або близько...

  Основний український завод з ремонту зенітних комплексів вийшов у прибуток

  Балаклійський ремонтний завод, який ремонтує зенітні комплекси 9К33 «Оса», 2К12 «Куб», 9К330 «Тор», 2К22 «Тунгуска», ЗСУ-23-4 «Шилка» та інші засоби ураження повітряних...

  Перший зібраний в Одесі гелікоптер SW-205 покажуть 16 серпня

  Перший зібраний в Одесі на місцевому авіаремонтному заводі цивільний «Ірокез» – гелікоптер SW-205, обіцяють показати 16 серпня.Про це...

  Сили спеціальних операцій оснастять новими бронежилетами українського виробництва

  Військовослужбовці Сил спеціальних операцій ЗСУ отримають бронежилети нового зразка. Відповідні вимоги до цієї амуніції вже розроблені в Міністерстві оборони України.

  Зараз читають

  «Мотор Січ» виготовила на замовлення «Антонова» двигуни для літаків Ан-178 Повітряних сил ЗСУ

  Державне підприємство «Антонов» вже отримало двигуни для майбутніх транспортних літаків Ан-178 Повітряних Сил Збройних сил України.

  Американський інвестор обрав Житомир для будівництва патронного заводу

  Інвестор обрав Житомир для будівництва патронного заводу, напередодні міська влада погодила виділення земельної ділянки під стратегічне підприємство.

  “Укрзалізниця” отримала 153 мільйони гривень прибутків у червні

  "Укрзалізниця" за підсумками роботи у червні 2021 року одержала 153 мільйони гривень прибутку.

  Перший зібраний в Одесі гелікоптер SW-205 покажуть 16 серпня

  Перший зібраний в Одесі на місцевому авіаремонтному заводі цивільний «Ірокез» – гелікоптер SW-205, обіцяють показати 16 серпня.