9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 18 Січня, 2021

“ArcelorMittal Кривий Ріг” направило більше 450 млн грн на реконструкцію конвертера №4 конвертерного цеху

 • Криворізький гірничо-металургійний комбінат “ArcelorMittal Кривий Ріг” направив більше 450 млн грн на реконструкцію конвертера №4 в конвертерному цеху, повідомляється в прес-релізі підприємства в четвер.

  Про це повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на Інтерфакс-Україна.

  При цьому уточнюється, що до цього подібні роботи були виконані на конвертерах №№ 5, 6, де повністю замінені газовідвідних тракти і газоочистки, функція яких – відведення, охолодження і очищення конвертерних газів. Проект здійснено в рамках реконструкції конвертерного цеху з заміною газоочисних установок, що є однією з ключових складових масштабної інвестиційної програми ПАТ “ArcelorMittal Кривий Ріг”.

  Також зазначається, що виконання даного інвестпроекту дасть можливість підприємству скоротити валові викиди забруднюючих речовин в атмосферу на 2,7 тис. тонн на рік.

  В ході реконструкції на конвертері №4 впроваджена нова система газоотводящих трактів і газоочисток, замінений газоотводящий тракт від місця виходу газів з горловини конвертера, модернізований кесон з газоходів. Також встановлено новий двоступеневий баштовий скруббер, замінені газоходи від газоочистки до димососним відділення, встановлено нові димососи, працює факельна стійка для допалення З, проведені інші роботи.

  В даний час конвертери №№ 5, 6 працюють в штатному режимі, а конвертер №4 введений в дослідно-промислову експлуатацію. Ми очікуємо підвищення надійності агрегату і скорочення часу циклу плавки, що дозволить підвищити продуктивність конвертера. Корпус оснащений датчиками, завдяки яким можна точно визначити місця зносу футеровки і вчасно її відновити, – пояснює начальник конвертерного цеху” ArcelorMittal Кривий Ріг “Олег Бельгер, якого цитує прес-служба.

  Конвертерний цех “ArcelorMittal Кривий Ріг” працює в складі шести конвертерів. В рамках першого етапу проекту реконструкції, в 2012-2017 рр., Роботи проводилися на конвертерах №№4, 5, 6. Другий етап впровадження інвестпроекту передбачає реконструкцію конвертерів №№1, 2, 3 в 2017-2020 рр. Разом зі зниженням викидів забруднюючих речовин в атмосферу масштабна реконструкція конвертерного цеху і установок очистки газу за всіма конвертерами дозволить підприємству зменшити споживання води і електроенергії, що призведе до зниження собівартості продукції і підвищення конкурентоспроможності ПАТ “ArcelorMittal Кривий Ріг”.


  Про допомогу проекту

  Також на цю тему

  Останні новини

  У Харкові провели випробовування іонно-плазмових двигунів для супутників та отримали великий експортний контакт

  Протягом двох років Харківський машинобудівний завод "ФЕД" спільно з вченими Харківського авіаційного інституту створювали іонно-плазмові двигуни для...

  Україна веде перемовини щодо придбання та локалізації виробництва штурмових гвинтівок калібру НАТО

  Міністерство оборони України веде перемовини з неназваним європейським оборонним підрядником щодо можливого придбання партії штурмових гвинтівок калібру 5,56x45 мм.

  Китай замовив у «Мотор Січ» 400 авіаційних двигунів

  Підприємство «Мотор Січ» підписало контракт на постачання авіадвигунів АІ-322 для потреб Повітряних сил Китайської народної республіки.Про це повідомляє інформаційне агенство...

  Через декілька місяців буде закладено корвет для ВМС України

  Через декілька місяців буде закладено корвет для потреб Військово-Морських Сил Збройних сил України.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на УМП.

  У Польщі продовжують виготовляти паливні елементи для українських керованих ракет РК-3

  На замовлення української військової промисловості у Польщі продовжується виробництво твердопаливних шашок для керованих ракет РК-3 комплексу "Корсар" від ДККБ «ЛУЧ».

  На Хмельниччині завершується спорудження першої черги олійноекстракційного заводу

  Агрохолдинг «Кернел» завершує будівництво першої черги «Старокостянтинівського олійноекстракційного заводу» на Хмельниччині. Наразі роботи на об'єкті виконані на понад 70%.

  Новий розвідувальний корабель «Сімферополь» вперше у новому році вийшов в море на випробування

  Новий середній розвідувальний корабель Військово-морських сил України «Сімферополь» здійснив перший в цьому році вихід у море.Передає Національний Промисловий Портал з...

  У Радомишлі реконструювали спортивний комплекс (фото)

  У Радомишлі на Житомирщині у рамках програми «Велике будівництво» провели реконструкцію спорткомплексу «Динамо», на що було спрямовано 26 мільйонів гривень.

  Зараз читають

  Аеропорт «Бориспіль» передав Міноборони металодетектори та спецобладнання

  Аеропорт «Бориспіль» передав Міноборони України металодетектори та інше спеціальне обладнання.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням...

  ТОП-5 найбільших суден, які торік заходили у порт “Південний”

  Назва 5 найбільших судів, які захопили в морському порту Південний у грудні 2020 року.

  У Харкові провели випробовування іонно-плазмових двигунів для супутників та отримали великий експортний контакт

  Протягом двох років Харківський машинобудівний завод "ФЕД" спільно з вченими Харківського авіаційного інституту створювали іонно-плазмові двигуни для...

  На Південній залізниці з’явилися локомотиви з супутниковою навігацією і відеоконтролем (фото)

  Філія АТ Укрзалізниця "Південна залізниця" 24 грудня минулого року провела традиційну виставку тягового рухомого складу. На ній...