9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 8 Серпня, 2022

“ArcelorMittal Кривий Ріг” направило більше 450 млн грн на реконструкцію конвертера №4 конвертерного цеху

Криворізький гірничо-металургійний комбінат “ArcelorMittal Кривий Ріг” направив більше 450 млн грн на реконструкцію конвертера №4 в конвертерному цеху, повідомляється в прес-релізі підприємства в четвер.

Про це повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на Інтерфакс-Україна.

При цьому уточнюється, що до цього подібні роботи були виконані на конвертерах №№ 5, 6, де повністю замінені газовідвідних тракти і газоочистки, функція яких – відведення, охолодження і очищення конвертерних газів. Проект здійснено в рамках реконструкції конвертерного цеху з заміною газоочисних установок, що є однією з ключових складових масштабної інвестиційної програми ПАТ “ArcelorMittal Кривий Ріг”.

Також зазначається, що виконання даного інвестпроекту дасть можливість підприємству скоротити валові викиди забруднюючих речовин в атмосферу на 2,7 тис. тонн на рік.

В ході реконструкції на конвертері №4 впроваджена нова система газоотводящих трактів і газоочисток, замінений газоотводящий тракт від місця виходу газів з горловини конвертера, модернізований кесон з газоходів. Також встановлено новий двоступеневий баштовий скруббер, замінені газоходи від газоочистки до димососним відділення, встановлено нові димососи, працює факельна стійка для допалення З, проведені інші роботи.

В даний час конвертери №№ 5, 6 працюють в штатному режимі, а конвертер №4 введений в дослідно-промислову експлуатацію. Ми очікуємо підвищення надійності агрегату і скорочення часу циклу плавки, що дозволить підвищити продуктивність конвертера. Корпус оснащений датчиками, завдяки яким можна точно визначити місця зносу футеровки і вчасно її відновити, – пояснює начальник конвертерного цеху” ArcelorMittal Кривий Ріг “Олег Бельгер, якого цитує прес-служба.

Конвертерний цех “ArcelorMittal Кривий Ріг” працює в складі шести конвертерів. В рамках першого етапу проекту реконструкції, в 2012-2017 рр., Роботи проводилися на конвертерах №№4, 5, 6. Другий етап впровадження інвестпроекту передбачає реконструкцію конвертерів №№1, 2, 3 в 2017-2020 рр. Разом зі зниженням викидів забруднюючих речовин в атмосферу масштабна реконструкція конвертерного цеху і установок очистки газу за всіма конвертерами дозволить підприємству зменшити споживання води і електроенергії, що призведе до зниження собівартості продукції і підвищення конкурентоспроможності ПАТ “ArcelorMittal Кривий Ріг”.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають