9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 10 Грудня, 2023

ArcelorMittal Кривий Ріг інвестує $13 млн на модернізацію найбільшої доменної печі

Криворізький гірничо-металургійний комбінат ПАТ “ArcelorMittal Кривий Ріг” (Дніпропетровська обл.) Направить понад $13 млн на будівництво нової повітродувки з електроприводом для подачі дуття на найбільшу доменну піч №9.

Як повідомляється в прес-релізі компанії в понеділок, комбінат підписав контракт на поставку повітродувки Siemens STC-GV (160-3). Передає Національний промисловий портал, з посиланням на Інтерфакс-Україна.

Введення в експлуатацію нової повітродувки з електроприводом (ЕВД-1) дасть можливість збільшити обсяги виробництва чавуну на доменній печі № 9, знизити викиди СО2 на 30,5 тис. тонн в рік завдяки економії природного газу.

Крім того, нове обладнання забезпечить безперервну подачу холодного дуття з ТЕЦ-3 підприємства. Це дозволить оптимізувати роботу обладнання, поліпшити умови праці персоналу.

Проект передбачає співпрацю з німецьким і українським дивізіонами компанії Siemens. Згідно з угодою, компресор ЕВД-1 поставить німецьке представництво, а електродвигун і систему плавного пуску – “Сіменс Україна”. Продуктивність обладнання становить 4800 м3/хв. (Нормальний кубометр в хвилину), а номінальна потужність електродвигуна – 26,5 МВт.

Термін поставки обладнання – квітень 2019 року.

Останні новини:

Зараз читають