9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 27 Січня, 2022

“ArcelorMittal Кривий Ріг” інвестував 134 млн гр у будівництво нового газопроводу доменного газу

Криворізький гірничо-металургійний комбінат ПАТ “ArcelorMittal Кривий Ріг” (Дніпропетровська обл.) Інвестував понад 134 млн грн в будівництво нового газопроводу доменного газу протяжністю більше 1 км.

Передає Національний промисловий портал, з посиланням на Інтерфакс-Україна.

Відповідно до прес-релізу “ArcelorMittal Кривий Ріг” в четвер, в даний час завершуються пусконалагоджувальні роботи і передача на баланс, після чого газопровід буде введений в експлуатацію.

При цьому уточнюється, що новий газопровід прокладений від найбільшої на підприємстві доменної печі №9 до мережі газопостачання, через яку доменний газ отримують цеху підприємства. Газопровід змонтований на новій одноярусною естакаді, яка зведена на високих опорах, з можливістю проїзду автотранспорту при переході через внутрішньо майданчикові автомобільні і залізні дороги.

Новий газопровід дозволить звести до мінімуму ризики виникнення аварійних ситуацій при його експлуатації та забезпечити безпечне та безперебійне газопостачання виробничих агрегатів.

У цьому році також оновлений трубопровід стисненого повітря в кисневому виробництві АМКР. В результаті цього проекту середньомісячні виробничі втрати стисненого повітря при його транспортуванні в доменний цех №2 скоротилися наполовину. Значно скоротилося і споживання електроенергії при виробленні стисненого повітря на повітророздільних установках, що в свою чергу веде до зниження собівартості продукції підприємства.

Крім того, в даний час ПАТ завершує будівництво двоярусні колектора доменного газу доменних печей №№7,8 вартістю понад 62 млн грн.

Наступного року від даного колектора до ТЕЦ-2 заплановано прокласти сучасні газопроводи доменного і коксового газів. Завдяки новим об’єктам підприємство зможе вивести з експлуатації застарілі гілки газопроводів загальною довжиною понад 1,6 км, що дозволить підвищити енергоефективність і екологічну безпеку виробничого процесу.

У 2019 метпідприємство продовжить оновлювати стратегічну енергоінфраструктури підприємства, резюмується в прес-релізі.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають