9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 9 Грудня, 2021

ArcelorMittal інвестує у розвиток Криворізького комбінату $1,5 млрд

Найбільша в світі сталеливарна компанія ArcelorMittal має намір інвестувати в Криворізький гірничо-металургійний комбінат ПАТ “ArcelorMittal Кривий Ріг” (АМКР, Дніпропетровська обл.) у 2019-2022 роках близько $1,5 млрд.

Передає Національний промисловий портал, з посиланням на Інтерфакс-Україна.

Як повідомляється в прес-релізі компанії з посиланням на заступника генерального директора по технології і екології ПАТ Тиварі Винай, компанія ArcelorMittal з моменту придбання підприємства в Кривому Розі активно інвестує в його розвиток – в нові технології, реконструкцію та ремонти агрегатів.

Робить ставку на стратегічні проекти, щоб значно оновити виробничі потужності підприємства. З 2006 рік по 2017 рік інвестиції склали близько $4,5 млрд (CAPEX + OPEX). В цьому році компанія вкладе $400 млн. У 2019-2022 роках ми плануємо інвестувати ще близько $1,5 млрд, продовжити реалізацію нашої масштабної інвестпрограми, – сказав заступник гендиректора в ході відвідування АМКР делегацією ФРН 26 жовтня в рамках ділової поїздки в Україну представників німецьких промислових компаній, яких об’єднує неурядова організація “Німецька в стічна Бізнес Асоціація”.

У свою чергу генеральний директор Асоціації Ута Кохловскі-Кадьяйя зазначив, що бізнес-асоціація працює з 29 країнами Східної і Південно-Східної Європи, Центральної Азії та Південного Кавказу.

Наш діловий візит в Україну підтверджує, що німецький бізнес дійсно зацікавлений працювати в цій країні і шукає тут партнерів. У цілому, німецька економіка тримається на середньому бізнесі і більшість компаній, які сьогодні тут, – це представники середнього бізнесу. Його відмінність – це високотехнологічність , якість, конкретні рішення, які можуть бути легко інтегровані в виробництво. ПАТ “ArcelorMittal Кривий Ріг” має широкий діапазон виробництва і потреб і ми вважаємо, що партнерство з німецьким бізнесом буде найвигід вим для обох сторін. Зі свого боку, ми дуже зацікавлені в розвитку стійких торгових взаємин з компаніями гірничо-металургійної галузі в Україні, – сказав керівник Асоціації, якого цитує прес-служба підприємства.

У 2018 році меткомбінат продовжує інвестувати в оновлення виробничих потужностей: запланована сума – $404 млн (10,9 млрд грн).

Загальний обсяг інвестицій в розвиток виробництва до 2020 року раніше був встановлений в розмірі $1,2-1,5 млрд.

“ArcelorMittal Кривий Ріг” – найбільший виробник сталевого прокату в Україні. Спеціалізується на випуску довгомірного прокату, зокрема, арматури і катанки.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають