9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 22 Квітня, 2021

Агломераційна машина №11 ПАТ «Дніпровський меткомбінат» – оновлюється

 • Роботи ведуться не тільки безпосередньо на агломашин. Значні їх обсяги – особливо в підготовчій частині – здійснюються на промислових майданчиках ремонтно-сервісного центру, де активними темпами проводиться зварювання, підготовка до монтажу нового обладнання.

  В ремонті машини беруть участь понад 15 підрядних організацій. Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на ДМКД.

  – Серед підрядників можна особливо відзначити нову, але дуже сильну компанію «Індустріальні технології України», – повідомив прес-центру начальник агломераційного цеху Євген Парфьонов. – Також в ремонті беруть участь наші старі надійні партнери, ТОВ «УкрДомнаСтрой» – перевірені і вмілі монтажники. На даний момент всі роботи, включаючи терміни їх виконання, йдуть чітко відповідно до встановленого графіка. Після завершення ремонту агломашину запустять в роботу, через певний термін – близько місяця – будуть перевірені всі показники технологічного процесу, і якщо вони будуть відповідати очікуванням, подібний ремонт проведуть на всіх агломераційних машинах.

  Головні цілі ремонту – технологічні та екологічні. Тобто, крім суттєвого збільшення обсягів виробництва агломерату, основний акцент робиться на безпечне для довкілля виробництво. Ключовий в цьому плані стане, по-перше, модернізація батарейного циклону (обсяг його буде збільшено відповідно до розробками проектно-конструкторського відділу ДМК). В циклоні встановлять додаткові, більш потужні, що відводять труби, що підвищить його ефективність. По-друге, буде здійснено великий обсяг робіт в зоні укриття машини, а також – модернізацій її хвостовій частині і зони охолодження. Все це дозволить практично звести до нуля викид в атмосферу із зони охолодження не тільки пилу, але і технологічних газів.

  Зрозуміло, активну участь в роботах на капремонті агломашини №11 приймають, крім підрядників, і працівники ПАТ «ДМК». Це, в першу чергу, майстер аглоцеха Віталій Кунавін. Вагомий внесок у ремонт вносить і колектив працівників ремонтно-сервісного центру комбінату, зокрема, керівники бригад механіків Сергій Винник та електриків – Олександр Бочка, які курирують більшу частину робіт. Завдяки досвіду цих людей і їх надійних підлеглих, ремонтний процес протікає на дуже високому рівні. Майстерність механіків Владислава Микитюка та Володимира Орешко допомагає істотно економити час при вирішенні виробничих завдань поточного капремонту.

  Після його завершення АМ-11 належить стати оновленим агрегатом. Машина буде не просто відповідати заданим високим параметрам щодо випуску агломерату, а й істотно знизяться викиди технологічних газів в атмосферу.


  Про допомогу проекту

  Також на цю тему

  Останні новини

  Для виробництва нової станції «Кольчуга» необхідно від 9 до 12 місяців

  Цикл виробництва нової автоматизовані станції радіотехнічної розвідки «Кольчуга» складає від 9 до 12 місяців.

  Вінницьке підприємство встановлюватиме на радянську автотехніку німецькі мотори

  У Вінниці на радянську автотехніку встановлюватимуть мотори з Німеччини, цю роботу проводитиме ДП «45 експериментальний механічний завод».Передає Національний Промисловий...

  Українська система управління озброєнням гелікоптерів пішла на експорт

  Приватне підприємство «Рамзай» повністю освоїло та розпочало випуск систем управління зброєю бойового гелікоптера. Наразі вже виконано перші експортні контракти для вітчизняної системи.

  Запущено новий маршрут доставлення українського металу в Європу річковим транспортом

  В Ізмаїльському морському порту вперше розвантажили баржу місткістю понад 5 тисяч тонн. Крім того, для транспортування вантажу в порт був використаний новий...

  Виробництво біткоїнів використовує порівняні з Україною обсяги споживання електроенергії

  На «майнінг» (простішими словами - виробництво) популярної криптовалюти біткоїн щорічно витрачається 121,36 терават-годин електроенергії. Таку інформацію надали дослідники Кембриджського університету.

  “Держгідрографія” оголосила тендер на страхування власних безпілотних авіаційних комплексів

  Державна установа "Держгідрографія" 19 квітня оголосила тендер на страхування майна - безпілотних авіаційних комплексів, про що повідомляється в системі електронних держзакупівель ProZorro.

  Мінінфраструктури розвиватиме річкові туристичні маршрути з Києва в Канів та Чорнобиль

  Міністерство інфраструктури вважає за необхідне розвивати туристичні маршрути на річкових шляхах країни, зокрема, маршрутів з Києва до Канева та в Чорнобиль.

  «Південмаш» замовив сталь для будівництва ракет у запорізького підприємства

  Держпідприємство «ВО Південний машинобудівний завод імені О. М. Макарова» уклало угоду з приватною компанією «Лірен» про постачання металу на суму 74,38 мільйона...

  Зараз читають

  «Івченко-Прогрес» розробляє новий двигун для реактивних літаків

  Державне підприємство «Івченко-Прогрес» з Запоріжжя працює над новим двигуном для реактивних навчальних та навчально-бойових літаків.

  Дорожні ремонти в Україні стартували на 215 об’єктах у 23 областях

  Погодні умови дозволили розпочати дорожникам ремонтні роботи у всіх областях України, крім Чернівецької. Загальна протяжність об'єктів, на...

  Визначено 15 найбільших портових терміналів України за потужностями зберігання зернових

  Потужності українських морських терміналів для одноразового зберігання зернових становлять на сьогодні близько 5,5 мільйонів тонн. У 2020...

  Для виробництва нової станції «Кольчуга» необхідно від 9 до 12 місяців

  Цикл виробництва нової автоматизовані станції радіотехнічної розвідки «Кольчуга» складає від 9 до 12 місяців.