9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 24 Березня, 2023

Агломераційна машина №11 ПАТ «Дніпровський меткомбінат» – оновлюється

Роботи ведуться не тільки безпосередньо на агломашин. Значні їх обсяги – особливо в підготовчій частині – здійснюються на промислових майданчиках ремонтно-сервісного центру, де активними темпами проводиться зварювання, підготовка до монтажу нового обладнання.

В ремонті машини беруть участь понад 15 підрядних організацій. Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на ДМКД.

– Серед підрядників можна особливо відзначити нову, але дуже сильну компанію «Індустріальні технології України», – повідомив прес-центру начальник агломераційного цеху Євген Парфьонов. – Також в ремонті беруть участь наші старі надійні партнери, ТОВ «УкрДомнаСтрой» – перевірені і вмілі монтажники. На даний момент всі роботи, включаючи терміни їх виконання, йдуть чітко відповідно до встановленого графіка. Після завершення ремонту агломашину запустять в роботу, через певний термін – близько місяця – будуть перевірені всі показники технологічного процесу, і якщо вони будуть відповідати очікуванням, подібний ремонт проведуть на всіх агломераційних машинах.

Головні цілі ремонту – технологічні та екологічні. Тобто, крім суттєвого збільшення обсягів виробництва агломерату, основний акцент робиться на безпечне для довкілля виробництво. Ключовий в цьому плані стане, по-перше, модернізація батарейного циклону (обсяг його буде збільшено відповідно до розробками проектно-конструкторського відділу ДМК). В циклоні встановлять додаткові, більш потужні, що відводять труби, що підвищить його ефективність. По-друге, буде здійснено великий обсяг робіт в зоні укриття машини, а також – модернізацій її хвостовій частині і зони охолодження. Все це дозволить практично звести до нуля викид в атмосферу із зони охолодження не тільки пилу, але і технологічних газів.

Зрозуміло, активну участь в роботах на капремонті агломашини №11 приймають, крім підрядників, і працівники ПАТ «ДМК». Це, в першу чергу, майстер аглоцеха Віталій Кунавін. Вагомий внесок у ремонт вносить і колектив працівників ремонтно-сервісного центру комбінату, зокрема, керівники бригад механіків Сергій Винник та електриків – Олександр Бочка, які курирують більшу частину робіт. Завдяки досвіду цих людей і їх надійних підлеглих, ремонтний процес протікає на дуже високому рівні. Майстерність механіків Владислава Микитюка та Володимира Орешко допомагає істотно економити час при вирішенні виробничих завдань поточного капремонту.

Після його завершення АМ-11 належить стати оновленим агрегатом. Машина буде не просто відповідати заданим високим параметрам щодо випуску агломерату, а й істотно знизяться викиди технологічних газів в атмосферу.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають