9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 3 Жовтня, 2023

Львівський школяр розробив портативну зарядну станцію для військових

Міський голова Львова Андрій Садовий зустрівся зі школярем Захаром Щурком, який розробив портативну зарядну станцію для військових.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Міст online.

Місто шукатиме варіанти розширення виробництва школяра, щоб якомога більше захисників могли користуватись такою мобільною зарядкою.

Зарядна станція «Лео Energy» може працювати в польових умовах та заряджати квадрокоптери, рації й іншу необхідну техніку. Сам павербанк може заряджатися від сонячної панелі, що йде в комплекті, або від зарядки на 220 Вт чи прикурювача. Він має чотири USB-входи, одну автомобільну й одну звичайну розетку.

«Продукт зроблений у Львові й ми зробимо все можливе, щоб виготовляти його в більшій кількості, щоб наші військові атакували ворога із ще більшою силою», — сказав мер Львова Андрій Садовий.

Захар Щурко є учнем десятого класу львівської гімназії «Престиж». За гроші, які відкладав на ноутбук і велосипед, він зробив портативну станцію зарядки пристроїв. Навчався, переглядаючи відеоінструкції в Інтернеті й читаючи технічні статті. на виготовлення однієї станції хлопець витрачає близько 20 тис. грн і сім днів роботи.

Останні новини:

Зараз читають