9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 10 Грудня, 2023

Львівський школяр розробив портативну зарядну станцію для військових

Міський голова Львова Андрій Садовий зустрівся зі школярем Захаром Щурком, який розробив портативну зарядну станцію для військових.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Міст online.

Місто шукатиме варіанти розширення виробництва школяра, щоб якомога більше захисників могли користуватись такою мобільною зарядкою.

Зарядна станція «Лео Energy» може працювати в польових умовах та заряджати квадрокоптери, рації й іншу необхідну техніку. Сам павербанк може заряджатися від сонячної панелі, що йде в комплекті, або від зарядки на 220 Вт чи прикурювача. Він має чотири USB-входи, одну автомобільну й одну звичайну розетку.

«Продукт зроблений у Львові й ми зробимо все можливе, щоб виготовляти його в більшій кількості, щоб наші військові атакували ворога із ще більшою силою», — сказав мер Львова Андрій Садовий.

Захар Щурко є учнем десятого класу львівської гімназії «Престиж». За гроші, які відкладав на ноутбук і велосипед, він зробив портативну станцію зарядки пристроїв. Навчався, переглядаючи відеоінструкції в Інтернеті й читаючи технічні статті. на виготовлення однієї станції хлопець витрачає близько 20 тис. грн і сім днів роботи.

Останні новини:

Зараз читають