9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 9 Червня, 2023

Львів перезапускає усі свої підприємства — Садовий

За нинішніх умов місто має жити, а економіка – працювати, – на цьому акцентував міський голова Львова Андрій Садовий.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на пресслужбу Львівської міської ради.

Садовий зазначив, що підприємства повинні сьогодні працювати з подвійною енергією, аби повністю забезпечувати людей необхідною продукцією.

«Ніхто не знає, коли буде наша перемога, але нам треба жити. І Львів сьогодні перезапускає всі свої підприємства. Люди, як правило, вже дають інформацію, яку роботу вони хочуть мати, ми сконтактовуємо їх із підприємцями, і в принципі динаміка вже досить якісно налаштовується», – говорить Андрій Садовий.

На Львівщині відкрили нову лінію з виробництва печива для експорту в ЄС

«Наше завдання – перемагати, а для цього треба робити правильні речі щодня. Враховуючи те, що Львів перебуває не під такими великими обстрілами, як Маріуполь, Харків чи Київ, усі підприємства мають працювати з подвійною енергією, тому що потрібна продукція для нашої перемоги: харчова промисловість, медицина, все, що стосується забезпечення нашого життя», – наголошує мер Львова.

blank
Автопарк Укрпошти у Львові Фото: Укрпошта

«Я розумію, що це не триватиме 1 день – це досить довгий процес, тривають перемовини, але вони також будуть проміжними. Росія була, є і завжди буде нашим сусідом та джерелом загрози для України. Тож нам потрібно перебудовувати наше життя, коли це буде можливо, враховуючи ці реалії», – підкреслює Андрій Садовий.

Останні новини:

Зараз читають