9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 20 Січня, 2022

«Лозовські машини» і ХАРП вперше представили свою продукцію у Канаді

11-13 вересня 2018 року один з вітчизняних лідерів у виробництві сільгосптехніки «Лозовські машини» і провідний виробник компонентів Харківський підшипниковий завод (ХАРП) представлять досягнення українського сільгоспмашинобудування на найбільшій міжнародній галузевій виставці північноамериканського континенту «Canada’s Outdoor Farm Show».

Про це повідомляє прес-служба компанії «Лозовські машини»

«Лозовські машини» в польовій і стаціонарній експозиції продемонструють зразки енергоефективних інноваційних дискових борін «ДУКАТ». Дана лінійка борін — одна з повномасштабніших в світі, представлена ​​агрегатами шириною захвату від 2,5 до 16,75 м.

«Запорука успішної експлуатації сучасної агротехніки — якісні комплектуючі. Одними з таких компонентів, які входять і в комплектацію “Лозовських машин” є підшипники і вузли ХАРП — не обслуговуються перевірені рішення зі збільшеним терміном служби», — повідомляє прес-служба.

крім того, на виставці ХАРП представить окремий стенд, що включає весь асортимент продукції для ефективного фермерства — підшипники HARP AGRO c супернадійними системами ущільнень підвищеної герметичності X-SHIELD, ступичні підшипникові вузли HARP AGRO UNIT, корпусні підшипники серій UC (YAR), ES (YET), EX ( YEL) і лінійки вузлів на базі даних підшипників.

«Лозовські машини» — один з провідних українських виробників ґрунтообробної та посівної сільгосптехніки, техніки для логістики і перевезень.

Харківський підшипниковий завод (ХАРП) — провідне в СНД підприємство з виробництва підшипників і підшипникових вузлів для підприємств сільськогосподарського машинобудування, залізничної галузі, автомобільної промисловості, гірничо-металургійного комплексу і загального машинобудування.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають