9.5 C
Alba Iulia
Середа, 22 Березня, 2023

Лісові господарства Житомирщини придбали майже 100 одиниць техніки (фото)

За I півріччя 2021 року державні лісогосподарські підприємства Житомирського обласного управління лісового та мисливського господарства вже придбали майже 100 одиниць транспорту. Всі ці закупівлі проведено за власні кошти підприємств.

Про це розповів начальник управління Віктор Сахнюк, передає Національний Промисловий Портал з посиланням на видання “20 хвилин Житомир”.

25 новопридбаних тракторів підприємства використовуватимуть на лісогосподарських роботах. Це і підготовка ґрунту під садіння лісових культур, і прокладання протипожежних розривів, і різні протипожежні заходи тощо.

blank

Лісова охорона отримала новеньких 35 авто, котрі використовуватимуть в рейдовій роботі, охороні лісів від пожеж та лісопорушень. Адже вони мають високу прохідність та зручні у використанні на лісових дорогах.

blank

Групам швидкого реагування лісових охоронців придбали ще 35 мотоциклів – тепер в лісгоспах їх понад півсотні.

blank

«Таким  транспортом  зручніше долати відстані  в лісі, ніж, скажімо, автомобілем, адже він пройде навіть вузькою стежиною чи бездоріжжям, – кажуть лісівники. –   Та й пального витрачається значно менше».

На усі ці придбання держлісгоспи витратили майже 37,5 мільйонів гривень.

blank

В наступному півріччі підприємства планують придбати ще щонайменше 100 одиниць техніки.

blank

«Технічне переоснащення лісогосподарських підприємств – це  вимога часу, – переконаний Віктор Сахнюк. –  Придбання більш прогресивних у  технічному і більш вигідних в економічних показниках транспортних засобів не лише робить нашу діяльність більш розвиненою та економічно вигіднішою,  а й позитивно впливає на працівників підприємства  – у них покращуються умови праці, а це стає стимулом до роботи і заохочує генерувати нові ідеї».

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають