9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 16 Травня, 2022

За шість місяців поточного року експорт товарів легкої промисловості збільшився на 20%

Експорт товарів легкої промисловості за півроку 2018-го зріс на 20%.

Про це Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман написав на своїй сторінці у Facebook, передає Укрінформ.

Легка промисловість в Україні розвивається – за півроку 2018-го обсяг експорту зріс на 20%. Відповідно росте і зарплата працівників галузі – цьогоріч +27,5% у порівнянні з минулим роком, – зазначив Глава уряду.

Він навів приклад успішного підприємства.

10-12 тисяч одиниць форми для Міноборони, Нацполіції, Нацгвардії та прикордонників шиють кравчині на Київщині. Але швейне підприємство “Сквиратекс” виготовляє не лише формений одяг, – написав Гройсман і відзначив, що там також шиють стильні жіночі пальта та куртки, які потім відправляють за замовленнями до Франції, Бельгії та Німеччини.

На підприємстві встановили інноваційний розкрійний комплекс, закупили сучасне обладнання.

10-12 тисяч одиниць форми для Міноборони, Нацполіції, Нацгвардії та прикордонників шиють кравчині на Київщині. Але швейне підприємство “Сквиратекс” виготовляє не лише формений одяг. Тут шиють стильні жіночі пальта та куртки, які потім відправляють за замовленнями до Франції, Бельгії та Німеччини. На підприємстві встановили інноваційний розкрійний комплекс, закупили сучасне обладнання.Легка промисловість в Україні розвивається – за півроку 2018-го обсяг експорту зріс на 20%. Відповідно росте і зарплата працівників галузі – цьогоріч +27,5% порівняно з минулим роком. І те, що кожного дня роблять кравчині своїми руками – це внесок в економічне зростання України.#ЕкономікаУкраїни

Опубліковано Volodymyr Groysman Понеділок, 24 вересня 2018 р.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають